عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۰۹۲۳
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
مادر شهید تقی رضایی، پس از ۳۳ سال چشم انتظاری، بر سر مزار فرزند شهیدش که از طریق انجام آزمایش DNA در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شناسایی شده است، حاضر می‌شود.

عقیق:همزمان با تفحص یکی از شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مراسم آیین وصال شهید تقی رضایی ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه در گلزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار می‌شود.

در این مراسم معنوی که مادر شهید تقی رضایی هم حضور دارد، امیرعباسی و حبیب عبداللهی به مرثیه‌‌سرایی خواهند پرداخت. همچنین اصحاب کریمی و علی حسنی نیز روایت‌گری این محفل را بر عهده خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند به نشانی ولنجک، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، گلزار شهدا مراجعه کنند. همچنین محل اجتماع و مسیر حرکت نیز از درب جنوبی دانشگاه به سمت گلزار شهدای دانشگاه است.

به گزارش فارس،‌ شهید تقی رضایی در سال ۱۳۴۶ در روستای چشین استان همدان به دنیا آمد. او همراه لشکر ۲۱ حمزه از همدان به جبهه اعزام شد و در ۲۱ تیر ماه سال ۱۳۶۷ در تک دشمن به فیض شهادت نائل آمده بود. پیکر او سال‌ها در منطقه ماند تا اینکه در سال ۱۳۸۶ تفحص شد و به‌ عنوان شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دفن شد.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین