عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۷۴۲
تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
برنامه‌های رادیو اربعین از ساعت ۱۸ سه شنبه ۱۶ شهریور ماه مصادف با آخرین روز محرم به صورت ۲۴ ساعته روی آنتن می‌رود.

عقیق:مدیر رادیو اربعین از آغاز فعالیت رادیو اربعین طی چند روز آینده خبر داد.

جواد تشکری گفت: در صورت صلاحدید ستاد ملی کرونا استقرار تیم‌های برنامه ساز در طول مسیر را در دستور کار خود داریم، وی گفت: حضور مردم در اقشار و سنین مختلف در راهپیمایی اربعین باعث می‌شود که همکاران ما این وظیفه خطیر را به سرمنزل مقصود برسانند و گروه‌های ورزیده ما در بسیجی همگانی نسبت به انعکاس این همایش بزرگ اقدام کنند.

وی از آغاز برنامه‌های رادیواربعین خبر داد و گفت: برنامه‌های این رادیو از ساعت ۱۸ سه شنبه ۱۶ شهریور ماه مصادف با آخرین روز محرم به صورت ۲۴ ساعته روی آنتن می‌رود و با کمک همه همکارانمان در معاونت صدا، ساختارهای مختلف برنامه سازی در خدمت این واقعه بزرگ قرار می‌گیرند.
 
مدیر رادیو اربعین آرایش رسانه ای کامل را نتیجه تجربه همکاران رسانه ملی در شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی خواند و گفت: تهیه گزارش‌های جذاب، تولید مستندهای خوب از ضرورت‌های برنامه سازی در طول این ایام است. رسالتی که با تاسی به آن می‌توان از گردنه‌های سخت امروز عبور کرد.

وی در ادامه با اشاره به مناطق استقرار واحدهای سیار در طول مسیر، حرمین شریفین و کربلای معلی از پوشش دعای کمیل، ندبه و زیارت اربعین خبر داد و اضافه کرد که ما باید خود را با شرایط این روزها وفق بدهیم و به سمت فرهنگ‌سازی قیام عاشورا رفته و‌ دقت کنیم درس‌های مکتب انسان‌ساز عاشورا روایت بزرگی است به وسعت تاریخ بشریت و تا همیشه تاریخ حرف برای گفتن دارد و بر همین اساس برنامه‌هایی همچون خانواده حسینی، کلام بزرگان، منزل به منزل تا اربعین دیدار، کلام آشنا، با کاروان عاشقی، تبیین فلسفه پیاده روی اربعین، پیام عاشورا و دهها عنوان برنامه دیگر به همت همکاران پر تلاش من تولید شده که طی ماه صفر تقدیم شنوندگان خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین