عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۷۳۷
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
یک روز ساعت پنج صبح وقتی آزمایش ایشان را برای گرفتن جواب می بردم، التماس می کرد که اکسیژن شان را تغییر دهم، وقتی علت را پرسیدم گفت «وقت اذان است و نمازش دیر می شود».

عقیق:خانم سمیه نیک فرد پرستار بخش آی سی یو بیمارستان شهید محمدی بندرعباس که وظیفه پرستاری در شیفت خود از حجت الاسلام جهانگیری را بر عهده داشت در مراسم وداع با پیکر آن مرحوم تقدیر نامه ای را دریافت کرد که متن آن دستنویس آن مرحوم بود.

مرحوم جهانگیری قبل از فوت دو تقدیر نامه را نوشته بود تا به پزشک معالج و پرستارش تقدیم کند، اما عمر او کفاف نداد و بعد از فوتش تقدیرنامه ها اعطا شد.

سمیه نیک فرد، پرستار بخش ICU بیمارستان شهید محمدی بندرعباس می گوید: بنده حجت الاسلام جهانگیری را نمی شناختم بعد از چند روز رفت و آمد برادران طلبه متوجه شدم که مدیر حوزه علمیه خواهران استان است.

وی در مورد انس مرحوم جهانگیری با قرآن و کتاب اظهار می کند: همیشه کتاب قرآن می خواند و به او می گفتم که بلندتر بخواند ولی به خاطر تنگی نفس نمی توانست بلند بخوانند اما با همان حال وقتی می خواند حال همه تغییر می کرد.

پرستار بخش ICU بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ضمن اشاره به اهمیت نماز اول وقت در حال بیماری توسط مرحوم جهانگیری، بیان می کند: یک روز ساعت پنج صبح وقتی آزمایش ایشان را برای گرفتن جواب می بردم، التماس می کرد که اکسیژن شان را تغییر دهم، وقتی علت را پرسیدم گفت «وقت اذان است و نمازش دیر می شود».

نیک فرد بیان می کند: در آن اوضاع و شرایط جسمی سخت، وقتی درخواست استخاره قرآن می کردم برایم انجام می داد و می گفت مشکلی دارید حل می شود فقط صبر، صبر و توکل به خدا و خودشان هم دعا می خواند و صلوات می فرستاد.

پرستار بخش ICU بیمارستان شهید محمدی بندرعباس یادآور می شود: مرحوم جهانگیری برای بیماران هم دلسوزی می کرد و اصلا اهل گله و شکایت از نحوه رسیدگی به خودش نبود؛ یک روز که می خواستیم محلول ویتامینی به ایشان بدهیم از من خواست که برای همه مریض ها تهیه و به آنها هم بدهم.

روحانی که روی تخت ICU هم نماز اول وقت را ترک نکرد

 

منبع:حوزه


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین