عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۷۱۲
تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
برای ۳ شب عزاداری در حسینیه العاشور:
عزاداری مداحان ایرانی در حسینیه داود‌العاشور سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۹ تا ۱۱ شهریور، ساعت ۲۱ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

عقیق:3 شب عزاداری حسینیه مرحوم حاج داود‌العاشور در شهر ابوالخصیب (شهر بصره عراق) در دهه سوم محرم با نوای سه مداح ایرانی (حاج محمود کریمی، حاج سیدمجید بنی‌فاطمه و حاج میثم مطیعی) برگزار خواهد شد.

عزاداری مداحان ایرانی در حسینیه داود‌العاشور سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه 9 تا 11 شهریور، ساعت 21 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

حاج میثم مطیعی به‌عنوان اولین مداح ایرانی از سه سال گذشته در این مراسم حضور پیدا کرد که اجرایش در میان عزادارن عراقی، مورد استقبال قرار گرفت. امسال اما در کنار مطیعی، محمود کریمی و سیدمجید بنی‌فاطمه نیز در این مراسم حضور خواهند یافت. یکی از پیامدهای حضور مداحان ایرانی  در عراق این است که در کنار روابط مستحکم سیاسی کشور ایران و عراق، آنچه بیش از گذشته اهمیت دارد، روابط فرهنگی میان این دو همسایه است؛ این روابط به خصوص با توجه به اشتراک هویت شیعی از قدمت و عمق بسیار زیادی برخوردار است و حضور مداحان در مراسمات دینی و مذهبی، می‌تواند روابط فرهنگی دو کشور را مستحکم کند.

این برنامه به صورت زنده از شبکه‌های عقیله، ام‌البنین، الإباء، کانال حسینیه داود العاشور و صفحات مجازی حاج میثم مطیعی پخش خواهد شد.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین