عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۲۹۰
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
با افزایش تمایل شهروندان عراقی به انجام واکسیناسیون کرونا، متولیان حرم امامین جوادین (ع) در کاظمین بخشی از حرم را برای این منظور اختصاص دادند.

عقیق:با افزایش شیوع کرونا در کشور عراق، بسیاری از مردم این کشور که پیش از این تمایلی به تزریق واکسن کرونا نداشتند، برای دریافت نوبت واکسن و تزریق آن صف بستند.

بر همین اساس، حرم امامین جوادین (ع) در کاظمین به منظور رفاه حال شهروندان عراقی بخشی از فضای حرم را به محل تزریق واکسن کرونا اختصاص داده است که مردم عراق با مراجعه به این مکان می‌توانند نوبت واکسن دریافت کرده و حتی همان روز واکسن کرونا را تزریق کنند.

در فضای اختصاص شده در حرم امامین جوادین (ع) برای تزریق واکسن کرونا، روزانه امکان تزریق این واکسن به بیش از یک هزار نفر وجود دارد.

البته در ایران نیز برخی از فضاهای زیارتی به ویژه امامزاده‌ها میزبان مشمولان تزریق واکسن کرونا هستند و واکسیناسیون افراد بر اساس ثبت‌نام قبلی در اماکن مختلف انجام می‌شود.

به گزارش فارس، وزارت بهداشت عراق در روزهای اخیر از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا خبر داده است و بر اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت این کشور، در روز گذشته حدود ۱۰ هزار نفر به تعداد مبتلایان کرونا افزوده شده است و حدود ۷۰ نفر بر اثر این ویروس جان باختند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین