عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۸۹۱۲
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
حاج «ماشاءالله عابدی» پیرغلام و مداح اهل بیت(ع) در گفت وگو با عقیق:
هیئتی ها باید وعده هایی که دولتمردان را دنبال کنند تا به عمل برسد. هم باید مطالبات را دنبال کنند و هم از دولت را حمایت کنند تا بتواند کارهایش را به سرانجام برساند.

عقیق: حاج «ماشاءالله عابدی» پیرغلام و مداح اهل بیت(ع) در گفت وگو با عقیق درباره نقش هیئت های مذهبی در حضور در عرصه های حساس می گوید: «موفقیت در انتخابات یکی از عرصه هایی است که مردم در آن نقش داشته اند. به فرموده حضرت آقا در حقیقت پیروز واقعی انتخابات مردم بودند. الحمدالله نتیجه انتخابات هم خوب بود. جلسات هیئت ها و مداحان عامل موثری در حضور مردم در انتخابات بودند. بعد از این هم هیئتی باید حضور مردم در صحنه حفظ  و دنبال کنند. هیئتی ها باید وعده هایی که دولتمردان را دنبال کنند تا به عمل برسد. هم باید مطالبات را دنبال کنند و هم از دولت را حمایت کنند تا بتواند کارهایش را به سرانجام برساند.»

تعداد بازدید : 63

این پیرغلام اهل بیت(ع) درباره برگزاری مجالس عزای سیدالشهدا(ع) در محرم می افزاید: «به فرموده امام خمینی(ره) محرم و صفر اسلام زنده نگهداشته است. به این ترتیب هرسال باید محرم و صفر بهتر از سال قبل زنده نگهداشته شود. نباید از تاثیر محرم و صفر غافل شویم. این سنتی اصیلی است که از گذشتگان به ما رسیده است و آثار و برکات بسیاری دارد.»

ماشاءالله عابدی می گوید: «مسیر این مراسم مذهبی نباید سست شود و محتوای اصلی اش را از دست بدهد. از محرم و صفر به خصوص از دهه عاشورا نباید گذشت. ائمه معصومین(ع) ایام عزاداری شان از اول محرم تا دهم محرم یعنی عاشورا و تاسوعا بود. این نشان از اهمیت این روزها دارد. هیئتی ها هم باید به تبعیت ائمه معصومین(ع) باید این چنین باشند. ان شاله قال این ویروس منحوس هم کنده شود و این طوفیل محبین اهل بیت(ع) از ایران و سراسر دنیا کنده شود. با یک آرامش و عافیت مراسم اربعین اتفاق بی افتد.»


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین