عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۸۸۴۴
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
محمدعلی صمدی پژوهشگر تاریخ در تلویزیون در سالروز شهادت شهید بهشتی به شایعه‌سازی‌ها و مظلومیت این شهید والا مقام می‌پردازد.

عقیق:هفتم تیرماه سالروز شهادت شهید بهشتی از یاران حضرت امام خمینی (ره) توسط منافقین است. این شهید والا مقام در زمان حیات خود اقدامات بسیاری برای پیشرفت انقلاب اسلامی انجام دادند.

مقام معظم رهبری امروز طی سخنانی در خصوص شخصیت این شهید می‌فرمایند:

« ایشان یک عالم متفکر بود، نظریه‌پرداز بود.مرحوم آقای بهشتی حقاً شخصیت برجسته و ممتازی بود. انقلابی بود. واقعاً انقلابی بود. پرتلاش بود. از بن دندان معتقد به مبانی انقلاب بود ایشان. مرحوم شهید بهشتی به معنای واقعی کلمه پایبند به مبانی انقلاب و مبانی امام رضوان اللّه علیه بود و پرهیزگار هم بود، مرد مؤمن و متشرعی بود. بنده با ایشان زیاد معاشر بودم. خیلی متشرع بود، خیلی پرهیزگار بود، خیلی در حرکت در جهت دین و مسائل دینی جدی بود. علاوه بر اینها ایشان از ارکان تدوین قانون اساسی است. یعنی حق این بزرگوار بایستی شناخته بشود و گذارده بشود.»

در همین زمینه محمدعلی صمدی پژوهشگر تاریخ  صبح امروز در شکبه دو سیماه در سالروز شهادت شهید بهشتی به شایعه‌سازی‌ها و مظلومیت این شهید والا مقام می‌پردازد. این فیلم را اینجا ببنید:

تعداد بازدید : 35

پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین