عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۸۵۲۲
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
گفت وگوی عقیق با حاج علی مشکینی مداح و پیرغلام اهل بیت(ع)
یکی از ملاک های فرد اصلح عملکرد اوست. عملکردی که با صداقت و درستی همراه بوده و منافع مردم را در آن مد نظر قرار گرفته باشد. نباید به عملکرد لحظه ای و تبلیغاتی برخی افراد توجه کنیم و در این رابطه باید حواسمان جمع باشد

مبنای انتخابمان را عملکرد لحظه ای و تبلیغاتی قرار ندهیمعقیق: انتخاب فرد اصلح برای منصب ریاست جمهوری بسیاری اهمیت دارد. به طوری که باید درباره افراد تایید صلاحیت شده خوب تحقیق کنیم و آگاهانه به فرد مناسب رای دهیم. حاج «علی مشکینی» پیرغلام آذری زبان اهل بیت(ع) درباره انتخاب فرد اصلح می گوید: «برای انتخاب فرد اصلح باید خوب تحقیق کنیم و از منابع معتبر آگاهی بگیریم. چون تنها اینگونه می توانیم مملکت را از شرایط بحرانی نجات دهیم. یکی از ملاک های فرد اصلح عملکرد اوست. عملکردی که با صداقت و درستی همراه بوده و منافع مردم را در آن مد نظر قرار گرفته باشد. نباید به عملکرد لحظه ای و تبلیغاتی برخی افراد توجه کنیم و در این رابطه باید حواسمان جمع باشد.»

این پیرغلام اهل بیت(ع) حاج قاسم سلیمانی را نمادی از عملکرد درست و به حق می داند و می گوید: «همه مسئوولان باید مثل حاج قاسم عمل کنند که اگر این چنین باشد وضع کشور دگرگون خواهد شد. حاج قاسم فرمانده قدرتمندی بود که سلاحش تسبیح و ذکر بود. زمان خطر همراه همرزمانش بود و همچون مولایش امام حسین(ع) مردمی بود و دوستی داشتنی.»

این پیشکسوت عرصه ستایشگری می افزاید: « وقتی در کارهایمان عدالت را در نظر نداشته باشیم موفقیت به دست نمی آید. نباید کاری که دشمن می خواهد را انجام دهیم. دشمنان اسلامی می خواهند عزت ما را بگیرند و به جایش فرهنگ بی بند و باری خودشان را ترزیق کنند. اما چنین چیزی امکان پذیر نیست. این مردم با فرهنگ شهادت و شعور حسینی گره خورده اند و اجازه نخواهند داد کسی یا گروهی برایشان تعیین تکلیف کنند.»


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین