عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۷۳۷۰
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در عراق، محدودیت‌های تردد در شهرهای زیارتی به ویژه نجف اشرف افزایش یافته و حرم امیرالمؤمنین (ع) نیز در ساعاتی از شب خلوت و خالی از زائر شده است.

عقیق:با شیوع کرونای انگلیسی در عراق، محدودیت‌هایی در شهرهای مختلف این کشور به ویژه شهرهای زیارتی اعمال شده است.

تعداد بازدید : 26

با اعمال محدودیت کرونایی در شهرهای زیارتی، تعداد زائران کاهش یافته است و در ساعاتی از شب حتی هیچ زائری در حرم‌ها به ویژه حرم امیرالمومنین (ع) حضور ندارد.

در نجف اشرف با فراگیر شدن کرونا، امکان تردد بعد از ساعت ۱۸ در شهر وجود ندارد و این محدودیت‌ها موجب شده تا از این ساعت حرم امام علی (ع) نیز خلوت شده و‌ تعداد زائران نیز بسیار کاهش یابد. این امر در حالی است که پیش از این محدودیت‌ها از ساعت ۲۰ در این شهر اعمال می‌شد.

شب گذشته با وجود اینکه در ایام‌ماه رجب هر ساله هزاران زائر از نقاط مختلف دنیا در حرم علوی حضور داشتند و بیش از دو هزار ایرانی نیز در شرایط عادی به حرم امام علی (ع) مشرف می‌شد، اما ایوان نجف بسیار خلوت و غربتی در این قطعه از بهشت حاکم بود.

به گزارش فارس، در حالی که به نظر می‌رسید عراق در ماه شعبان مرزهای خود را به روی زوار باز کند، با افزایش شیوع کرونا و تعداد مبتلابان به این ویروس، محدودیت‌های شهری هم افزایش یافته است.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین