عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۶۹۰۳
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
مسئول واحد خواهران هیأت رزمندگان اسلام گفت: به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر پویش «مادر به خانه برمی‌گردد» را راه‌اندازی کردیم که بنا داریم طی آن با جمع‌آوری کمک‌های مردمی زنان زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کنیم.

عقیق: فاطمه گنجی، مسئول واحد خواهران هیأت رزمندگان اسلام در گفت‌وگویی اظهارداشت: به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر پویش «مادر به خانه برمی‌گردد» را راه‌اندازی کردیم که بنا داریم طی آن با جمع‌آوری کمک‌های مردمی، زنان زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کنیم.

وی افزود: این پویش با همت هیأت رزمندگان اسلام و با مشارکت سازمان بسیج مداحان، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، خیریه سیدالکریم، بنیاد بین‌المللی غدیر، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و سازمان مردم نهاد موسسه فرهنگی هل اتی اجرایی خواهد شد.

گنجی با بیان اینکه مردم برای مشارکت در این پویش می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۶۴۳۸۰۵۳ و یا کددستوری #۱۳۱۴*۷۸۰* واریز کنند.

مسئول واحد خواهران هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به اینکه برای آزادسازی این زندانیان با مسئولین قوه قضاییه، سازمان زندان‌ها و ستاد دیه هماهنگی لازم شده است، تصریح کرد: متاسفانه زنان بسیاری به دلیل یک خطای مالی و یا ورشکستگی در مسیر تولید در زندان به سر می‌برند که مادر خانواده هستند و دوری آن‌ها از خانواده مشکلات بسیاری دارد و یا مادرانی با فرزند ۱ یا ۲ ساله خود در زندان هستند که آن نیز آسیب‌های خاص خود را دارد که می‌توانیم از طریق این پویش آن‌ها را آزاد کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این پویش از ۳۰ دی‌ماه آغاز شده و تا ۳۰ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت اما برنامه آزادسازی زندانیان زن جریام غیرعمد به همین جا ختم نخواهد شد و بنا داریم این طرح را ادامه دهیم تا بتوانیم این زنان را آزاد کنیم.

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: