عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۶۵۶۷
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
نخستین سالگرد شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در بین‌الحرمین برگزار و در این مراسم به خروج نظامیان آمریکایی از عراق تأکید شد.

عقیق: همزمان با ایام شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان، در بین‌الحرمین و جوار حرم امام حین (ع) و حضرت عباس (ع) مراسمی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نیروهای مقاومت و به ویژه مسؤولان بلندپایه حشدالشعبی و عراق با شعار «فرحین بما آتاهم» برگزار شد، در بخشی از بین‌الحرمین صندلی‌هایی چیده شده بود و علاوه بر فعالان حوزه مقاومت و دفاعی عراق، زائران نیز حضور داشتند.

در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان، جنایات آمریکا در عراق محکوم شد و مردم و نیروهای مقاومت این کشور خواستار خروج نظامیان آمریکایی از عراق شدند. همچنین در این مراسم به لزوم فرهنگ مقاومت و توجه به مسیر شهدا به ویژه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تأکید شد و جوانانی نیز به صورت داوطلبانه به نیروهای حشدالشعبی پیوستند.

در اطراف بین‌الحرمین نیز تصاویری از سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس نصب شده بود و در مراسم سالگرد شهادت این نیروهای مقاومت، سرودهایی درباره نقش شهدای مقاومت در استقلال عراق قرائت شد.

در ادامه فیلمی از مراسم سالروز شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در بین الحرمین را مشاهده می‌کنید:

تعداد بازدید : 37

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین