عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۵۶۳۰
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
رادیو ترتیل در قالب سومین کانال ۲۴ ساعته شبکه رادیویی قرآن دارای فرستنده مستقل و رادیو نمای مستقل شد.

رادیو ترتیل دائمی شدعقیق: رادیو ترتیل در قالب سومین کانال ۲۴ ساعته شبکه رادیویی قرآن دارای فرستنده مستقل و رادیو نمای مستقل شد.

این شبکه رادیویی طی سه سال گذشته در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به راه‌اندازی رادیو ترتیل کرد و پس از دو سال پخش در ماه‌ رمضان، رادیو ترتیل به عنوان یک رادیوی دائمی و ۲۴ ساعته کار خود را آغاز کرد.

رادیو ترتیل از ابتدای شهریورماه سال جاری از طریق موج اف ام مستقل، ردیف ۹۹/۵ مگاهرتز در حال پخش است و از آبان‌ماه سال جاری نیز دارای رادیو نمای مستقل شده و از طریق دستگاه مبدل دیجیتال تلویزیون قابل دریافت است.

رادیو ترتیل در شبانه‌روز ۲۱ جزء تلاوت ترتیل از ۲۱ قاری برجسته ایرانی و مصری پخش می‌کند و از این شبکه در ۳ ساعت اذان‌گاهی برنامه‌ای اذان‌گاهی متناسب پخش می‌شود.

تلاوت ترتیل هر جزء رأس هر ساعت پخش می‌شود و روز بعد در همان ساعت از همان قاری جزء بعد پخش خواهد شد. برای مخاطبان علاقه‌مند ظرفیت ارزشمند رادیو نما فراهم شده است؛ به گونه‌ای که آیات در حال تلاوت همزمان از صفحات نمایشگر تلویزیون قابل مشاهده و پیگیری است.

رادیو ترتیل علاوه بر فرستنده موج FM و نیز رادیو نما از طریق ایرانصدا نیز در سراسر کشور قابل دریافت است.

رادیو ترتیل سومین کانال ۲۴ ساعته شبکه رادیو قرآن (پس از رادیو قرآن و رادیو تلاوت) است که به ترتیب در سال‌های ۱۳۶۲ و ۱۳۹۰ راه‌اندازی شده بود.

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین