عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۵۵۶۷
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) از اجرای پویش مهر ماندگار در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور خبر داد گفت: این طرح با هدف تامین بسته‌های غذایی و ساخت ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد.

عقیق: مهرشاد سهیلی فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) وابسته به بسیج سازندگی اظهارداشت: پویش مهر ماندگار در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور برگزار می‌شود. این پویش با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (عج) و خیرین در جهت کمک به محرومان استان‌های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان در راستای کمک مومنانه برگزار می‌شود.

سهیلی عنوان کرد: این طرح با هدف تامین بسته‌های غذایی و ساخت ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) با بیان اینکه امروز هر کار فرهنگی باید پیوست اجتماعی داشته باشد، افزود: رزمایش مواسات و کمک مومنانه، اقدام فرهنگی گروه‌های جهادی با پیوست اجتماعی بود.

 

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی در این مدت ضمن شناسایی افراد نیازمند و کسانی که تاکنون نیازمند نبودند اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کار نیاز به حمایت دارند، حفظ آبرو و کرامت افراد را به عنوان یک اصل در دستور کار قرار داده‌اند.

سهیلی با بیان اینکه اقدامات این گونه باید در سایه مساجد و پایگاه‌های بسیج صورت گیرد گفت: در ارتباط با نحوه توزیع بسته‌های معیشتی با هرگونه اقدامی که آبروی مومنان را به خطر اندازد، مخالفیم.

وی یادآور شد: رزمایش مواسات اعلام همبستگی ملت ایران بود و خیرین و ملت ایران هم در این مدت ولایتمداری خود را با لبیک به خواسته مقام معظم رهبری بیش از پیش نشان دادند.

 

 

 

منبع:فارس


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین