عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۵۵۵۲
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
مسئول اطلاع‌رسانی عملیات شهید سلیمانی گفت: از تمام مداحان، روحانیون، هیأتی‌ها، نمازگزاران مساجد و عموم مردم می‌خواهیم در پویش اهدای خون شرکت کنند و از مداحان به عنوان اثرگذاران جامعه درخواست داریم مردم را دعوت کنند.

مداحان و هیأتی‌ها میاندار اهدای خون شوندعقیق:روح‌الله عبداللهی مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌وگویی اظهار داشت: باتوجه به شرایط حاد کشور در زمینه ذخایر خون که در برخی از گروه‌های خونی اوضاع بسیار وخیم است، این سازمان همچون گذشته که ارتباط نردیکی با سازمان انتقال خون داشته است از تمام مخاطبان خود برای شرکت در این کار خداپسندانه دعوت می‌کند.

وی افزود: از تمام مداحان، روحانیون، هیأتی‌ها، نمازگزاران مساجد و عموم مردم می‌خواهیم در این پویش اهدای خون شرکت کنند و از مداحان به عنوان اثرگذاران جامعه درخواست داریم مردم را برای مشارکت در این امر دعوت کرده و نقش میانداری ایفا کنند.

عبداللهی تصریح کرد: در مناسبت‌هایی همچون ماه محرم و صفر همواره مشارکت مذهبی‌ها در زمینه انتقال خون بسیار افزایش پیدا می‌کند که امسال نیز شاهد این امر بودیم و نیاز است، در این برهه زمانی نیز این قشر وارد عمل شوند تا این کمبود در کشور رفع شود.

 

منبع:فارس


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین