عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۴۴۷۶
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
ستاد مرکزی اربعین، اعلام کرد: دولت عراق در ملاقات‌ها و تماس متعددی که قبل از ماه صفر با مسئولین کشور داشته بر عدم پذیرش هرگونه زائر خارجی تاًکید کرده است.

عقیق:

دولت عراق بر عدم پذیرش زائران خارجی تاکید دارد

 در اطلاعیه شماره ۵ ستاد مرکزی اربعین حسینی، با اشاره به انتشار اخباری در خصوص اظهار نظر در دولت عراق در خصوص مراسم اربعین حسینی (ع) در تعدادی از خبرگزاری‌ها بدون هرگونه کسب اطلاعی از این ستاد، آمده است: مجدداً به اطلاع مردم عزیز مسلمان و قانون‌مدار کشورمان می‌رساند دولت عراق در ملاقات‌ها و تماس متعددی که قبل از ماه صفر با مسئولین کشور داشته بر عدم پذیرش هرگونه زائر خارجی تاًکید کرده است.

در این اطلاعیه تاکید شده است؛ کلیه مرزهای زمینی مسدود و فعلاً تمامی پروازهای بین دو کشور نیز متوقف است.

در اطلاعیه شماره ۵ ستاد مرکزی اربعین حسینی آمده است؛ با توجه به شرایط حاد شیوع بیماری کرونا در دو کشور ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا نیز هر گونه سفر را ممنوع اعلام کرده است.

در این اطلاعیه همچنین با تاکید بر ممنوعیت هر گونه سفر برای مراسم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) در سال جاری، اعلام شده است؛ همکاری بسیار ارزشمند مردم عزیز برابر روال فعلی ادامه یافته و از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های گرانقدر کشور نیز انتظار می‌رود اخبار مربوط به موضوع راهپیمایی اربعین حسینی (ع) را از ستاد مرکزی اربعین و اطلاعیه‌های صادره اخذ و باز نشر کنند تا برخی از اخبار صادره مورد بهره برداری‌های سوءاحتمالی واقع نگردد.

 

منبع:مهر

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین