عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۲۲۲۳
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
کتاب «کاش برگردی»؛ زندگی نامه شهید مدافع حرم زکریا شیری به روایت مادر است که چاپ اول تا سوم این کتاب در قالب پیش فروش در کمتر از ۱۰ روز به فروش رفته و هم اکنون چاپ چهارم در دست انتشار است.

عقیق:کتاب «کاش برگردی»؛ زندگی نامه شهید مدافع حرم زکریا شیری به روایت مادر، اثر جدید نویسنده کتاب پرفروش «یادت باشد» توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

 

نویسنده این کتاب که قبلا با کتاب «یادت باشد» نگاهی عاشقانه به زندگی مدافعان حرم داشته است، این بار در کتاب «کاش برگردی» در نگاهی تازه، داستان زندگی یکی از شهدای مدافع حرم را از زبان مادر شهید به روایت می‌نشیند و در صفحات مختلف، نکات تربیتی یک زندگی ساده را با روایتی داستانی و جذاب تقدیم خوانندگان می‌کند.

کتاب «یادت باشد» پنجره‌ای عاشقانه بود برای از خود گذشتن و کتاب «کاش برگردی» پنجره‌ای مادرانه است، برای از کجا آمدن. «کاش برگردی» روایت تربیت حمیدها و زکریاهای عصر ماست.

اگر با مطالعه کتاب «یادت باشد» این سؤال برایتان ایجاد شد که چگونه می‌شود مانند حمید شد، یا چگونه می‌شود فرزندی چون حمید تربیت کرد، کتاب کاش برگردی را بخوانید. معتقدم این روایت نه‌تنها روایت مادر زکریا، بلکه روایت همه مادران شهدای سرزمین ماست.

 این «درام» تنها «مراد» دل ما بر «مدار» زندگی یک «مادر» نیست؛ بلکه مادرانه‌ای برای همه نسل‌هاست. آینه‌ای روشن از همه مادرانی که از جگرگوشه‌هایشان گذشتند تا ما طعم تلخ ناامنی را نچشیم. این مادرانه فرصتی برای مرور تلاش همه مادران این سرزمین در تربیت نسل بالنده مدافعان غیرت و شهامت است.

برشی از کتاب:

دستش را که گرفتم یخ کرده بود، پاهایش می‌لرزید، رو به من گفت: عزیز نمی‌تونم راه برم، منو بغل می‌کنی؟
یک دستی فاطمه را بغل کردم و با دست دیگرم دوچرخه‌اش را گرفتم و راه افتادم، فاصله زیادی تا خانه نبود ولی آن چند دقیقه خیلی سخت گذشت، فاطمه محکم دستانش را دور گردن من انداخته بود و آرام اشک می‌ریخت و من مجبور بودم مثل همیشه نقش مادری را بازی کنم که قرار است سنگ صبور این خانواده باشد.
هر‌چه جلوتر می‌رفتیم فاطمه محکم‌تر مرا بغل می‌کرد، می‌دانستم آغوش پدر می‌خواهد، حال خودم هم تعریفی نداشت، غربت خودم و دختر شهید را حس می‌کردم و روزهای سختی که قرار است بعد از این داشته باشیم.

چاپ اول تا سوم این کتاب در قالب پیش فروش در کمتر از ۱۰ روز به فروش رفته و هم اکنون چاپ چهارم در دست انتشار است.

همچنین این کتاب در قالب «پویش مطالعاتی دلتکانی» با جوایز میلیونی، از امروز آغاز و علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات (nashreshahidkazemi.ir)، سایت پویش مطالعاتی(deltekani.ir) و یا ارسال نام کتاب به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱  می توانند کتاب را با تخفیف تهیه کنند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین