عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۲۰۹۳
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
چاپ دوم «مار و پله»؛ داستان زندگی ادمین کانال داعش در ایران با طرح جلد جدید توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

عقیق:چاپ دوم «مار و پله»؛ داستان زندگی ادمین کانال داعش در ایران با طرح جلد جدید توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

براساس این گزارش، تا حالا کتاب‌های متنوعی درباره اعضای گروهک داعش نوشته شده، ولی هیچ‌کس از ادمین کانال‌های داعش که در ایران فعالیت می‌کرد، خبری ندارد. کسی نمی‌داند این ادمین می‌تواند یک زن بیست و چند ساله باشد؛ زنی که مادر دو سه تا بچه قد و نیم‌قد است. زنی که با دو بچه راهی افغانستان شده، مدتی آنجا زندگی کرده و بعد دست بچه‌هایش را گرفته و از سرزمین داعش فرار کرده و برگشته است به  ایران.

زنی ریزنقش با قد کوتاه، زنی که می‌تواند در یکی از استان‌های شرقی، غربی یا جنوب شرقی کشور سکونت داشته باشد.

«مار و پله» کتابی بر اساس واقعیت، روایت جذابی از زندگی «خانم ادمین» است؛ عنصر پیوسته به گروهک داعش! زنی که از صحنه‌های دلخراش کشتار داعش، لذت می‌برد و فکر می‌کند دیدن اجرای حکم دین، خوب است. زنی که وقتی دستگیر می‌شود، اعترافات جالبی درباره امیران داعش مطرح می‌کند.

این کتاب را بخوانید و ببینید داعشی‌ها به چه چیزهایی فکر می‌کنند و چه چیزهایی برایشان ارزش دارد.

برشی از کتاب:

حسن از فیس بوک و به واسطه یکی از دوستانش به دولت اسلامی وصل شد و توانست اعتماد سران داعش رو جلب و مسئولیت خبرگزاری اعماق رو به عهده بگیره.

دولت اسلامی عراق و شام، خبرگزاری اعماق رو داشت؛ اما فقط به زبان عربی، خبر منتشر می کرد. اون زمان وارد جنگ سوریه شده بود، کم کم از شهرهای عراق، شام، آفریقا و جاهای دیگه سر در آورد و به قول خودشون شد: «دولت اسلامی فی کل مکان!»

زمانی که داعش با عنوان «دولت اسلامی عراق و شام» اعلام موجودیت کرد و ارتش آزاد هم تو سوریه می‌جنگید، حسن و دوستانش، طرفدار همه گروه‌های مخالف دولت سوریه بودند. اینها رو خودش به من گفت. می‌گفت: من تو فیس بوک گروهی دارم برای کارهای جماعت تبلیغی به نام "داعیا الی الله"...

چاپ دوم «مار و پله»؛ داستان امنیتی بر اساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران در قطع رقعی و ۴۰۴ صفحه به قلم فائقه میرصمدی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین