عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۱۰۲۲
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
عضو گروه جهادی فطرس گفت: این گروه جهادی زیر نظر هیأت رایةالعباس(ع) بنا دارد در نوروز ۹۹، اردوی جهادی مناطق محروم دهستان دژگاه استان فارس برای خدمت‌رسانی به مردم برگزار کند.

عقیق:داوود کریمی عضو گروه جهادی فطرس در گفت‌وگویی اظهار داشت: این گروه جهادی در سال ۹۶ تشکیل شده است و اردوهای جهادی در کرمانشاه و سرپل‌ذهاب را برگزار کردیم. همچنین نوروز سال قبل نهبندان خراسان جنوبی اردو جهادی با حضور ۷۰ نفر برگزار کردیم. 

وی با بیان اینکه اردوی شناسایی در استان فارس برگزار کرده‌ایم، افزود: بنا داریم در ایام نوروز اردوی جهادی را با حضور اعضای هیأت رایةالعباس(ع) برای کمک‌رسانی به مناطق محروم دهستان دژگاه استان فارس برپا کنیم که مردم این منطقه دارای سطح محرومیت ۹ هستند؛ یعنی معضل آن‌ها تنها مدرسه و درمانگاه نیست و فراتر از آن، منزل مسکونی مناسب هم ندارند.

کریمی ادامه داد: این اردوی جهادی از ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ لغایت ۵ فروردین ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند از اینجا اقدام کنند.

عضو گروه جهادی فطرس با بیان اینکه این اردو با حضور ۱۲۰ نفر از جوانان هیأت رایةالعباس(ع) برگزار می‌شود، گفت: این اردو شامل خواهران و برادران هم متاهلین و هم مجردین خواهد بود که پس از ثبت نام اولیه مصاحبه‌ای از داوطلبان صورت می‌گیرد تا افراد نهایی برای اردو انتخاب شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حاج محمود کریمی مداح اهل بیت(ع) نیز حمایت ویژه‌ای از فعالیت‌های این گروه جهادی داشته و صفحه شخصی خود در فضای اینستاگرام را به این گروه اختصاص داده تا اطلاع‌رسانی برنامه‌ها از این طریق انجام شود.


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین