عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۷۰۰۷
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
با تلاش ماموران انتظامی ملارد صورت گرفت؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از بازداشت عاملان ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر خبر داد.

دستگیری عاملان ضرب و شتم طلبه البرزیعقیق:جواد جبله، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از بازداشت عاملان ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر خبر داد و گفت: در پی اطلاع از حادثه ، بلافاصله دستور ویژه ای برای بررسی و بازداشت عاملان این ضرب و شتم، صادر شد که ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ملارد سرنشینان دو خودروی سواری پژو 206 و دنا، که طلبه ناهی از منکر را مورد ضرب و شتم و جراحت شدید قرار داده بودند، بازداشت کردند.

وی افزود: طلبه جوان ناهی از منکر، در محل حادثه به این دختران و پسران که حرکات نامتعارف و خارج از شأن داشتند با هدف نهی از منکر نگاه می کند تا از حرکات خود دست بردارند که در همین حین، این افراد با چوب، چماق و چاقو این طلبه را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند و از محل متواری می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد افزود: با دستور قضایی، هر 5 نفر دخیل در این ضرب و شتم، بازداشت شده اند و هم اکنون در اختیار پلیس امنیت شهرستان ملارد هستند.

جبله ادامه داد: این افراد، به اتهام  اخلال در نظم و آسایش عمومی و تجری و بیم تجری و جریحه دار کردن عفت عمومی، براساس ماده 614 قانون مجازات اسلامی و شکایت شاکی خصوصی،  محکوم خواهند شد و مشمول هیچ یک از مواد تخفیفی مجازات، نمی شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد اظهار کرد: دستگاه قضایی، با این گونه تخلفات به هیچ عنوان با اغماض برخورد نخواهد کرد و در سریع ترین زمان ممکن، این افراد به مجازات قانونی خود خواهند رسید.

گفتنی است، امیر دهقان حسن‌زاده، طلبه پایه ششم مدرسه علمیه امام رضا(ع) کرج، پنجشنبه شب در جریان نهی از منکر 9 نفر از اراذل و اوباش شامل 3 دختر و 6 پسر در مشکین دشت، با حمله آنها به شدت مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و با آسیب از ناحیه سر و پهلوها مواجه شده بود.

این طلبه ناهی از منکر پس از دو روز بستری، دیشب از بیمارستان مرخص شد و به خانه اش در مشکین دشت کرج بازگشت.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: