عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۰۲۸۲۷
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
مرکز رسانه‌ای فاطمیون نماهنگی برای شهدای روحانی مدافع حرم تولید کرده است.
عقیق:فاطمیون در سال 1390 شمسی با تلاش‌های شهید توسلی(ابوحامد) با گردآوری 22 نفر برای دفاع از حرم تشکیل , تبدیل به تیپ شد و امروز با دارا بودن چند هزار نیرو با نام لشکر فاطمیون با نام عربی(لواء فاطمیون) شناخته می‌شوند. لشکر فاطمیون دارای چند هزار نیروی متعهد و متخصص است که به تصریح بسیاری از حاضران در جنگ سوریه، این لشکر عامل موفقیت جبهه مقاومت و حفظ حرم حضرت زینب(س) به شمار می‌رود تا جایی که در جریان تصرف بلندی‌های اطراف لاذقیه شخص سیدحسن نصرالله به رزمندگان فاطمیون تبریک گفت، مناطقی که مدت‌ها در دست تروریست‌ها بود و کاری از جانب ارتش و نیروهای حزب‌الله بر نمی‌آمد.

در میان شهدای مدافع حرم فاطمیون، شهدای روحانی اثرگذار حضور داشتند. شهدایی که در جبهه دفاع از حرم با آگاهی بخشی به رزمندگان، به عنوان یک مجاهد جانشان را فدای جبهه مقاومت کردند. روحانی شهید مدافع حرم محمد مهدی مالامیری، روحانی شهید مدافع حرم علی تمام‌زاده، روحانی شهید مدافع حرم محمود کلانی، روحانی شهید مدافع حرم سعید بیاضی‌زاده، روحانی شهید مدافع حرم محمد رضایی، روحانی شهید مدافع حرم سید محمد موسوی، روحانی شهید مدافع حرم سید محمد مهدی هاشمی‌نژاد، روحانی شهید مدافع حرم محمد حسین مؤمنی و روحانی شهید مدافع حرم رضا بخشی(فاتح) از جمله شهدای روحانی مدافع حرم هستند.

مرکز رسانه‌ای فاطمیون نماهنگی برای شهدای روحانی مدافع حرم تولید کرده است. در این نماهنگ یادبودی از 15 شهید مدافع حرم فاطمیون زنده می‌شود که در ادامه می‌آید:


<div id="1544904819609056"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/frtLV?data[rnddiv]=1544904819609056&data[responsive]=yes"></script></div>

دریافت


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین