عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۲۶۰۴
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
مراسم رونمایی از دانشنامه قرآنی با حضور شیخ الاسلام دکتر طاهرالقادری مؤلف این کتاب و از اقشار مختلف مردم در لاهور برگزار شد.
عقیق:مراسم رونمایی از دانشنامه قرآنی با حضور شیخ الاسلام دکتر طاهرالقادری مؤلف این کتاب و اقشار مختلف مردم در سالن اقبال لاهوری برگزار شد.

در این مراسم شیخ الاسلام دکتر طاهرالقادری روحانی معروف اهل تسنن پاکستان، چوهدری محمد سرور استاندار ایالت پنجاب، صاحبزاده سید سعید الحسن شاه وزیر امور مذهبی پنجاب، نخست وزیر آزاد کشمیر و شخصیت های سیاسی مذهبی این کشور حضور داشتند.

دکتر طاهرالقادری مؤلف دانشنامه قرآنی در سخنرانی خود در این مراسم گفت: آرزو دارم که همه مردم به قرآن عمل کنند و روابط خود با قرآن کریم را دوباره آغاز کنند و من بر این باورم کتاب «دانشنامه قرآنی» برای ارتباط با قرآن به مردم کمک خواهد کرد.

وی افزود: در آیه ها و حروف قرآنی مفاهیمی وجود دارد که انسان ها با علوم ظاهری می‌توانند بفهمند، اما گاهی مفهمومی در قؤآن نهفته است که انسان از فهم آن ناتوان است و «دانشنامه قرآنی» برای فهم این مفاهیم به خوانندگان کمک می کند و تشنگی مردم به علوم قرآن را برطرف خواهد کرد.

مؤلف دانشنامه قرآنی در پایان اظهار داشت: کتاب دانشنامه حدیثی نیز در 15جلد آماده شده است که بیش از 50 هزار موضوع مختلف حدیثی دارد و ماه ربیع سال آینده رونمایی خواهد شد.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین