عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۰۵۶۱
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
۱۰۰ دستگاه اتوبوس از ۱۵ آبان ماه جابجایی زائران اربعین حسینی را در مرز چذابه آغاز می کنند.
عقیق: محمد رستم منش با اشاره به آخرین اقدامات در خصوص ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه اظهار کرد: برنامه ای که در مرز چذابه توسط شهرداری اهواز پیش بینی شده چهار بخش است.

وی افزود: بخش اول حوزه خدماتی است که شامل رفت و روب پایانه، نظافت سرویس های بهداشتی، جمع آوری و دفن زباله به صورت بهداشتی است.

شهردار معنوی چذابه تصریح کرد: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از ۱۵ مهرماه جابه‌جایی زائران اربعین حسینی را در مرز چذابه آغاز می کنند.

رستم منش عنوان کرد: ۶۰ دستگاه از اهواز و ۴۰ دستگاه از اراک و دزفول تأمین می شود.

وی ادامه داد: امیدواریم سایر استان ها با توجه به نیاز به اتوبوس به تعهدات خود عمل کنند.

شهردار معنوی چذابه با بیان اینکه بخش سوم کارهای فرهنگی است که توسط معاونت فرهنگی شهرداری اهواز انجام می شود، یادآور شد: در مرکز مواکب غرفه هایی به منظور ارائه‌ محصولات و بسته های فرهنگی به زائران اربعین برپا می شود.

رستم منش اضافه کرد: قرار است هماهنگی کامل را میان همه سازمان های خدمات رسانی در مرز چذابه به منظور خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی داشته باشیم.

وی بیان کرد: در خصوص کار فرهنگی به طور حتم معاونت فرهنگی شهرداری اهواز خلاقیت و نوآوری و انجام کارهای جدید را در این زمینه پیش بینی کرده است.

شهردار معنوی چذابه افزود: در خصوص اعزام نیرو از طرف شهرداری اهواز از مرز چذابه به عراق برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در عراق هنوز چیزی ابلاغ نشده و در صورت ابلاغ آمادگی کامل را برای انجام آن داریم.

به گفته رستم منش، ۱۰۰ نفر از نیروهای شهرداری اهواز کار خدمات رسانی را در مرز چذابه برعهده دارند.


منبع:مهر

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: