عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

اخبار ویژه آرشیو اخبار
حاج حسین شمسایی:

آشنایی‌ با طیب موجب مداحی‌‌های سیاسی‌‌ام شد

حاج حسین شمسایی می‌گوید: ۱۲ ساله بودم که در دسته عزاداری مشترک هیأت ما و هیأت طیب حاج رضایی، طیب دستگیر شد. تلاشم برای شناخت طیب، شاخک‌های من را تیزتر کرد تا سراغ مطالبی بروم که گفتنش تا آن روز در هیأت‌ها مرسوم نبود.
حجت‌الاسلام پناهیان؛

زینب کبری(س)، به خط کننده سربازان ظهور و مقدمه‌ساز قیام مهدی(عج) است

سخنران حرم مطهر بانوی کرامت، زینب کبری سلام‌الله‌علیها را به پا کننده سربازان ظهور و مقدمه‌ساز قیام آخرین منجی عالم بشریت دانست و گفت: برای عظمت ‌زینب کبری سلام‌الله‌علیها همین بس که صیانت از حرم ایشان، ده‌ها میلیون لشکر مقدمه‌ساز ظهور را در منطقه به خط کرد.
در نشست تخصصی آهات مطرح شد

حاج مهدی رسولی: سلبریتی‌شدن مداحان را تهدید می‌کند

نشست‌های تخصصی آهات مرکز تخصصی احیاء امر، دانشگاه امام صادق (علیه السلام) که در ۲ دوره گذشته به تحلیل هنری و اجتماعی عزاداری‌های ماه محرم پرداخت، امسال در دوره جدید و سوم خود بناست با رویکرد تحلیل و بررسی نوحه‌های فاطمیه سال ۱۴۰۱ برگزار شود.
حجت الاسلام ایمانی‌پور عنوان کرد:

جهاد تبیین مانعی بزرگ برای استراتژی سکوت و تحریف اربعین است

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام استراتژی سکوت و تحریف را در برابر حماسه اربعین پیگیری می‌کنند، گفت: با جهاد تبیین می‌توان مانع این توطئه دشمنان شد.
در روایات نقل شده است؛

نمازی که پیامبر اعظم(ص) به سلمان فارسی سفارش کردند

نماز سلمان، نمازی مستحبی است که سی‌رکعت دارد و در سه وقت، اول نیمه و آخر رجب هر زمان ده رکعت انجام می‌شود.از کارهای بسیار مهم در روز پانزدهم رجب، خواندن ده رکعت از نماز حضرت سلمان است.
مدیر مرکز پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه:

ثمرات اعتکاف چهل روزه حضرت موسی (ع)

حجت الاسلام حسنلو گفت: بهترین موسم عمر برای اعتکاف ایام جوانی و نوجوانی است که می تواند آثار معنوی فراوان و تحولات بزرگ معنوی برای انسان داشته باشد.
گفتگو
شعر آیینی
مناسبت ها
  • ۰۳ بهمن
  • ۱۲ بهمن
  • ۱۵ بهمن
ولادت حضرت علی(ع)

ولادت حضرت علی(ع) امام علی (ع) در سیزدهم رجب سال 23 قبل از هجرت چشم به جهان گشودند. ایشان اولین امام شیعیان و پسرعمو و داماد حضرت محمد (ص) هستند. حضرت علی (ع) در 21 رمضان سال 40 قمری در سن 62 سالگی به شهادت رسیدند.

موضوعات داغ
پربازدید ها
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین