عقیق |‌ aghigh.ir

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
حاج محمد کمیل:

خدمت به مردم جایگزین بزرگترین جشن سالانه یک هیأت

محمد کمیل گفت: هیأت مکتب المهدی(عج) هرساله باتوجه به هم‌نامی این هیأت با نام امام زمان(عج)، بزرگترین جلسه خود را برای میلاد ایشان برگزار می‌کرد اما امسال خدمت به مردم را باتوجه به شیوع ویروس کرونا جایگزین آن کرده است.

هیأتی‌ها با شاد کردن نیازمندان جشن می‌گیرند

یکی از مسئولین خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) گفت: این هیأت امسال در روز نیمه شعبان که باتوجه به شیوع ویروس کرونا، برگزاری جشن مقدور نیست، تصمیم گرفت با طبخ ۳۳۱۳ هزار پرس زرشک پلو با مرغ برای نیازمندان، جشن خود را برگزار کند.
رهبر معظم انقلاب:

ملت ایران در آزمون کرونا خوب درخشید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه مسئله کرونا ما را نباید از توطئه دشمنان و استکبار غافل کند، تاکید کردند: اصل جمهوری اسلامی و مردمسالاری اسلامی از نظر استکبار قابل فهم نیست.

چرا هلالی هیأتش را به ملتهب‌ترین محله تهران برد؟

رضا هلالی مداح اهل‌بیت (ع) می‌گوید: تکیه‌گاه آقا مرتضی علی(ع) در کنار بوستانی بنا شده که در روزهای نخست شاید حدود ۳۰۰ جوان حتی در سنین پایین ۱۵ سال مشغول مصرف مواد مخدر بودند و این افراد، آسیب‌های بسیاری برای منطقه داشتند.
تهیه کننده برنامه تلویزیونی روایت هیأت خبرداد؛

ویژه برنامه روایت هیأت در شب نیمه شعبان

تهیه کننده برنامه تلویزیونی روایت هیأت گفت: ویژه برنامه روایت هیأت همزمان با شب نیمه شعبان از شبکه افق سیما به طور زنده پخش می‌شود.
با قرائت دعای فرج از این روزهای دشوار عبور می کنیم

پویش عمومی زیباترین آرزو در آستانه نیمه شعبان

در این پویش، بخش ویژه ای نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است. علاقه مندان می توانند از کودکان در حال خواندن دعای سلامتی امام زمان (عج) یا درددل با امام عصر فیلم بگیرند و به ربات تلگرامی پویش به نشانی @zibatarinarezoo_bot ارسال کنند. 12 ویدئوی منتخب این بخش، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، پس از بازگشت به شرایط عادی هدیه خواهند گرفت.