عقیق |‌ aghigh.ir

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
حاج آقامجتبی تهرانی:

اعمال انسان در دنیا گُم نمی‌شود + فیلم

مرحوم ‌آیت‌‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) می‌گوید: اعمالی که از بندگان صادر می‌‏شوند، همه در صحنۀ هستی می‏‌مانند. در این، شبهه‌‏ای نیست. معنای کتابت اعمال در حقیقت نوشتن اعمال در صحیفه وجود است.
آیت الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه:

نامه نگاری های غیرمنصفانه را تحمل نمی کنیم

امام جمعه قم گفت: ما حق نقد و انتقاد را قبول داریم، اما تحریک جامعه در شرایط سخت و مشکل دار را غیرقابل قبول می دانیم، تحریک جامعه به سمت خلاف های دیگران و نسبت دادن آن به مقامات عالی را نادرست می دانیم، سازوکارهای قانونی مشخص است و باید از آن مسیر به دنبال حل مسائل باشیم.
واکنش رشّاد به نامه موسوی خوئینی‌ها/

مردم سخن حق را از حنجره حقدار می‌شنوند

آیت‌الله رشاد در واکنش به نامه موسوی خوئینی‌ها نوشت: امروز دیگر بدنه هوشمند، آزموده و انقلابی جامعه شعار «وا فَقرا» و «وا فُقرا» را از کسانی که خود در زندگی به رفاه تمام می‌گذرانند، باور نمی‌کنند. مردم سخن حق را از حنجره حقدار می‌شنوند.

انتقادات صریح حجت الاسلام رفیعی از صداوسیما+فیلم

دکتر رفیعی در برنامه تشرف که از شبکه یک سیما پخش می شد با اشاره به مناظره اخیرش با سید حسن آقامیری ، از مسئولین صدا و سیما خواست به تأسی از روش معصومین به خصوص امام رضا علیه السلام ، فضای نقد و گفت و گوی صریح در حوزه مسائل دینی و سیاسی را در برنامه های صداوسیما ایجاد کنند.

انتقاد از پوشش زنان در فیلم‌های سینمایی

مسؤول گروه مردمی دختران انقلاب گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا، اجتماع دختران انقلاب به صورت مجازی برگزار می‌شود و در آن حجج‌ اسلام پناهیان و بی‌آزار تهرانی و زینب سلیمانی دختر حاج‌قاسم سخنرانی و امیر عباسی مدیحه‌سرایی می‌کند.

عجز ۱۰۰ محقق دانشگاه عربستان بر رد الغدیر

تلاش خستگی‌ناپذیر علامه امینی و اثرگرانسنگ او «الغدیر» موضوع سخنرانی‌ها و نظرات بسیاری از بزرگان دین بوده است که در سومین مطلب از پرونده علامه امینی نگاهی به این عالم وارسته و کتاب الغدیر از منظر بزرگان کرده‌ایم.
تازه ها
پربازدید ها
پرطرفدارترین عناوین