عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
روز دوشنبه در آستان مقدس امامزاده حسن کرج برگزارشد

اختتامیه کنگره شعر حدیث حُسن +تصاویر

آیین پایانی چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی علیه‌السلام «حدیث حسن» در آستان مقدس امامزاده حسن برگزار شد.
مدرس حوزه و دانشگاه:

راه‌های حفظ جامعه از فتنه‌ها آخر الزمان

حجت الاسلام مجتبی کلباسی گفت: برای مصون ماندن از فتنه‌های آخر الزمان باید با تمسک به قرآن و عترت می‌توان خود در عرصه‌های اعتقادی، فرهنگی و اقتصادی بیمه کرد.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:

مکتب تشیع در زمان امام حسن عسکری(ع) گسترش قابل توجهی داشت

سخنران حرم بانوی کرامت گفت: هر چند امام حسن عسکری علیه‌السلام بیشتر عمرشان را در سامرا بودند و جریان‌های انحرافی شرایط سختی را برای امام ایجاد کرده بودند اما مکتب تشیع در زمان امام حسن‌عسکری علیه‌السلام گسترش پیدا کرده بود و حتی صحابی حضرت در شهر قم نیز وجود داشتند.
همزمان با ایام شهادت امام حسن عسکری(ع):

سامرا غرق ماتم و عزا شد+فیلم و عکس

هم‌زمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام، سامرا غرق ماتم شد و میلیون‌ها زائر در حرم امامین عسکریین علیهم‌السلام عزاداری کردند.
پای درس آقا|

امام حسن عسکری، شیعیان را خانواده خود می‌دانست

حضرت آقا می‌فرمایند: «امام حسن عسکری (علیه‌السلام) حزب طرف‌دار خود را نزدیک خودش می‌داند و می‌فرماید که میان ما و شما خویشاوندی نزدیک است. یعنی قوم‌وخویش درجه‌ یک هستیم، مثل پدر و فرزند، مثل برادر؛ و مؤمن برادر مؤمن است!
حجت الاسلام عالی:

لازمه زمین‌گیر شدن دستگاه کفر عبور از فتنه‌ها است

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه نباید از فتنه‌ها ترسید و لازمه زمین‌گیر شدن پرچم دستگاه کفر، عبور از فتنه‌ها است، تاکید کرد: در فتنه‌ها نقاط ضعف خود را می‌فهمیم و اگر این فتنه‌ها و چالش ها نباشد می تواند این ضعف ها به طور طبیعی ما را زمین گیر کرده و باعث شود خدای نکرده مردم را از دست بدهیم.
تازه ها
پربازدید ها
پرطرفدارترین عناوین