عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۴۲۷۷
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۸
مدیر امور رسانه و اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س) با بیان این‌که در روز شهادت امام رضا(ع) ویژه برنامه طرح زیارت به همت صدا و سیمای استان قم و آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار شد، گفت: در این طرح نزدیک به دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر شرکت کردند.
عقیق: حجت‌الاسلام روح‌الله فاطمی‌نسب، مدیر امور رسانه و اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به این که ویژه‌برنامه طرح زیارت به همت صدا و سیمای استان قم و آستان مقدس حضرت معصومه(س) در روز شهادت امام رضا(ع) برگزار شد، گفت: این برنامه به صورت مستقیم از شبکه نور و شبکه شما در رسانه ملی پخش شد.
وی افزود: طرح زیارت برنامه‌ای بود که طی آن بینندگان می‌توانستند با ارسال پیامک به برنامه خواستار زیارت نیابتی از خادمان حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) شوند که در این طرح نزدیک به دو میلیون ۸۰۰ هزار نفر از سراسر کشور شرکت کردند و درخواست زیارت نیابتی دادند.
مدیر امور رسانه و اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به این که هماهنگی لازم از سوی اسماعیلی، مجری برنامه طرح زیارت با خدام حرم امام رضا(ع) صورت گرفت، اظهار داشت: طی این هماهنگی زیارت نیابتی افرادی که درخواست زیارت امام رضا(ع) را داده بودند از سوی خادمان حضرت ثامن‌الائمه(ع) صورت گرفت.
وی خاطرنشان کرد: بعد از اتمام برنامه یک ساعته طرح زیارت در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام سید محمدصادقی، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت معصومه(س)، اسماعیلی، مجری برنامه طرح زیارت و خدام آستان مقدس حضرت معصومه(س) در صحن امام هادی(ع) زیارت نیابتی از سوی افرادی که درخواست زیارت داده بودند، انجام شد.
حجت‌الاسلام فاطمی‌نسب، ابراز داشت: مراسم زیارت نیابتی به صورت بسیار باشکوهی بعد ازظهر روز گذشته ۲۳ دی‌ماه مصادف با روز شهادت امام رضا(ع) در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) انجام شد.
مدیر امور رسانه و اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س) رکورد ارسال دو میلیون و ۸۰۰ هزار پیامک برای زیارت نیابتی در یک برنامه یک ساعته را بسیار جالب توجه دانست و افزود: این رکورد در هیچ برنامه داخلی به ثبت نرسیده است.

حجت‌الاسلام فاطمی نسب با اشاره به این که در یک برنامه ورزشی که سه ساعت به طول می‌انجامد آمار شرکت در ارسال پیامک نزدیک به ۱میلیون و نیم است، گفت: این نشان از ایمان و اخلاص بالای مردم است که در یک برنامه یک ساعته با عنوان طرح زیارت دو میلیون و ۸۰۰ هزار پیامک برای درخواست زیارت نیابتی ارسال می کنند.


منبع: خبرگزاری رسا

کد خبرنگار 211007


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین