عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۲۷۶۹۰
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
یکی دیگر از بخش های این ویژه نامه گفت و گو با حجت الاسلام علی بهجت است، فرزند آیت الله بهجت در این مصاحبه درباره تعاملات خانوادگی، روش های برخورد با همسر، تربیت فرزند و دیدگاه های خانوادگی پدرش سخن گفته است.

عقیق: در آستانه پنجمین سالگرد رحلت اسطوره اخلاق و عرفان آیت الله بهجت ، شماره جدید همشهری آیه، با ویژه نامه ای درباره سبک زندگی این مرجع متقی منتشر شد. در این ویژه نامه گفت و گوهای مفصلی با آیت الله محمدی ری شهری، آیت الله باقر تحریری، آیت الله مسعودی خمینی و حجج اسلام حسن ابوترابی فرد و محمود قوچانی درباره زندگی و حالات معنوی آیت الله بهجت انجام شده و نکته های ناگفته و خواندنی بسیاری وجود دارد.

یکی دیگر از بخش های این ویژه نامه گفت و گو با حجت الاسلام علی بهجت است، فرزند آیت الله بهجت در این مصاحبه درباره تعاملات خانوادگی، روش های برخورد با همسر، تربیت فرزند  و دیدگاه های خانوادگی پدرش سخن گفته است.

در این ویژه نامه همچنین تصاویر دیده نشده ای از این عالم ربانی منتشر شده است.

پرونده دیگر همشهری آیه در این شماره با عنوان «منبر آنلاین» و با رویکرد تبلیغ دین در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویژه نامه کارکرد رسانه های جدید وشبکه های اجتماعی در تبلیغ دین بررسی و با کارشناسان، صاحب نظران و مسئولان این حوزه گفت و گوهایی صورت گرفته است.

از دیگر مطالبی که در این شماره همشهری آیه منتشر شده می توان به این موارد اشاره کرد:

بررسی ایده های دینی سریال پایتخت 3 در گفت و گو با سیروس مقدم

یادنامه شهید علی خلیلی، شهید امر به معروف و نهی از منکر

گفت و گو با دکتر عون نقدی که برای تبلیغ اسلام به آفریقا سفر می کند

گفت و گو با اعضاء خانواده ای که به صورت جمعی به حفظ قرآن مشغول هستند

پاسخ به چند شبهه دینی توسط استاد حسین انصاریان

و پاسخ به چند پرسش در حوزه تاریخ اسلام توسط دکتر محمد حسین رجبی دوانی

شماره جدید همشهری آیه را می توانید از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور تهیه کنید  و برای اشتراک نشریه با شماره 23023422 تماس بگیرید. 

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: