عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۲۵۸۹۱
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه درحوزه آموزش کانون مداحان و هیئات آموزش های ویژه تری نیاز دارند و باید مطالعه بیشتری داشته باشند،گفت: آموزش عمومی و تخصصی باید برای مداحان برگزار شود.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، در دیدار با اعضای کانون مداحان استان، تشکیل ستاد مردمی برگزاری مراسمات در شهرستان گرگان را یکی از برنامه های این اداره کل در آینده خواند و گفت: در حال حاضر برنامه ریزی ها و بررسی ها این کار در حال انجام است تا بتوان مراسمات مذهبی همچون اعتکاف و محرم را به این ستاد واگذار کرد.


وی با بیان اینکه باید با اطلاعات و آمار کامل در یک پروسه زمانی اطلاعات دقیقی از هیئت ها و مداحان در استان داشته باشیم، تاکید کرد: اعضای این شورا و کانون مداحان باید آمار و اطلاعات مداحان و هیئت های مذهبی را داشته باشند.
 

حجت الاسلام ولی نژاد افزود: در حوزه آموزش نیز کانون مداحان و هیئات آموزش های ویژه تری نیاز دارند و باید مطالعه بیشتری داشته باشند.
 

وی با تاکید بر برگزاری آموزش عمومی و تخصصی برای مداحان، اظهارداشت: در حال حاضر آموزش کلاسیک برای برخی از سنین پاسخ نمی دهد و باید به منظور بازدهی بیشتر به سوی آموزش های عمومی رفت.
 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه خواستار دیدار همیشگی کانون مداحان و هیئات مذهبی با علمای بزرگ شهر شد و گفت: دیدار با بزرگان و احترام با بزرگان یکی از کارهای بسیار خوب در جامعه است و باید این بزرگان در همه حال مورد تکریم قرار گیرند.

منبع:شبستان


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین