عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۲۴۲۳۸
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۳
سخنرانی حجت الاسلام دارستانی و مداحی حاج سید محمد جوادی در انصارالعباس
تمام دعوا در آفرینش سر حاکمیت بر دلهاست، یک طرف خدا ایستاده است در طرف دیگر شیطان با سپاهش، هردو هم می خواهند حاکم دل تو بشوند...

عقیق: مراسم عزاداری ایام فاطمیه در هیئت انصارالعباس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دارستانی و مداحی حاج سید محمد جوادی برگزار شد.

نکاتی از سخنرانی حجت الاسلام دارستانی را بخوانید: 

*شیطان می داند که چطور وارد دل ما بشود، بعد از این که وارد شد مرحله دوم، سلطنت بر این خانه ی دل است. بعد از این حاکم دل شد در همه ی تصمیم گیری ها نقش ایفا می کند بدون اینکه ما بفهمیم.

*تمام دعوا در آفرینش سر حاکمیت بر دلهاست، یک طرف خدا ایستاده است در طرف دیگر شیطان با سپاهش، هردو هم می خواهند حاکم دل تو بشوند، خدا می گوید من به تو می گویم چه چیزی را ببین و چه چیز را نبین، شیطان می گوید گناه کن حالا که گناه مفت است.

* قدیم ها می گفتم: شیطان خر را رنگ می کند جای طاووس می فروشد، تازگی ها فهمیدم شیطان را خیلی دسته کم گرفته ام، ای کاش حداقل خر را رنگ میکرد و می فروخت...

*شیطان یک گریمور است، مثلا در هالیوود دیده اید که یک دختر جوان را تبدیل می کنند به پیرزن هشتاد ساله، شیطان برای همه نقشه می کشد، برای مداحان نقشه می کشد، برای منبری ها نقشه می کشد، برای علما نقشه می کشد.

*اولین کار شیطان این است که کلاه سر آدم ها می گذارد، آقا امیرالمومنین فرمودند: دنیا مثل آب بینی بز سرماخورده است، حالا می گوید ای کاش شیطان خر را رنگ کند و قالب کند، چون شیطان آب بینی بز سرماخورده را بر ما قالب می کند.

*تمام دعوای عالم سر نفهمیدن حرف های امیرالمومنین علیه السلام است، رسول خدا و امیرالمومنین و تعدادی از مسلمان از جایی می گذشتند بزغاله ای مرده و بوی تعفن می داد همه بینی های خود را گرفتند، آقا رسول الله فرمود: این بزغاله چقدر می ارزد؟ گفتند اگر زنده بود دو درهم، آقا رسول الله فرمودند: دنیا از این بزغاله ی مرده ای که بوی تعفن گرفته است بی ارزش تر است.


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
0
0
خوب توی سریال حضرت یوسف هم پیرزن 80 ساله (زلیخا) تبدیل می شه به زن جوان زیبای عاشق یوسف پیامبر!!!!!
از این ور می شه
اما از اون ور نمی شه؟؟؟؟
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین