عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۳۰۴۰۲
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
تصاویر|
صبح امروز مسعود پزشکیان در جلسه عزاداری حسینی در حسینیه هدایت با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان شرکت کرد.

عقیق:صبح امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه مسعود پزشکیان در جلسه عزاداری حسینی در حسینیه هدایت با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین حسین انصاریان شرکت کرد.

۲ هدیه خاص استاد انصاریان به مسعود پزشکیان

پس از پایان این مراسم، استاد انصاریان در ملاقات خصوصی با رئیس جمهور منتخب، ضمن آرزوی موفقیت برای او، دو هدیه خاص به پزشکیان اهدا کرد. اولین هدیه یک دستمال مشکی بود که انصاریان آن را در هنگام شرکت در مجالس روضه استفاده می‌کرد.

او پیش‌تر وصیت کرده بود که این دستمال همراه وی دفن شود.هدیه دوم نیز تسبیح خود بود که برای اذکار بعد از نماز شب، از آن استفاده می‌کرد.

۲ هدیه خاص استاد انصاریان به مسعود پزشکیان

۲ هدیه خاص استاد انصاریان به مسعود پزشکیان

۲ هدیه خاص استاد انصاریان به مسعود پزشکیان

استاد انصاریان در ماه محرم ۳ مجلس عزاداری دارد، صبح‌ها در حسینیه هدایت از ساعت ۶ صبح که در میدان قیام، خیابان ری، کوچه رقیب دوست واقع است. برنامه دوم در حسینیه مرحوم آیت الله علوی تهرانی از ساعت ۱۸ واقع در خیابان کارگر شمالی، خیابان فاطمی غربی، خیابان اعتمادزاده است. و در نهایت برنامه سوم حسینیه بنی الزهرا(س) - طریقت از نماز مغرب و عشاء واقع در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان شیرازی (آبشار)، بن بست سلیمی است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین