عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۹۷۲۶
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۷
فردا همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع):
همزمان با ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) پیکرهای مطهر شهدای گمنام در ۱۲ نقطه از کشور تشییع و خاکسپاری می‌شوند.

عقیق:همزمان با ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام، پیکرهای مطهر ۱۳ شهید گمنام در ۱۲ نقطه از کشور تشییع و خاکسپاری می‌شوند. این شهدای گمنام مربوط به عملیات‌های عاشورا ۲، خیبر، تک دشمن در سال ۶۷، کربلای ۵، بدر و بیت‌المقدس ۷ هستند.

شهدای گمنام در ۸ نقطه از تهران آرام می‌گیرند

در ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) پدافند هوافضا، میزبان شهید گمنام ۱۷ ساله که در عملیات عاشورا و منطقه میمک به شهادت رسیده، خواهد بود.شهید گمنام ۲۰ ساله که در عملیات خیبر و منطقه جزیره مجنون به شهادت رسیده است، در ناحیه فن آوری رازی وزارت نفت تهران آرام می‌گیرد.در ستاد مرکزی سازمان زندان‌ها یک شهید گمنام ۱۹ ساله مربوط به عملیات بیت المقدس ۷ ، منطقه شلمچه به خاک سپرده می‌شود.سازمان اتکا تهران میزبان شهید گمنام ۴۰ ساله که در تک دشمن ۶۷ و منطقه شلمچه به شهادت رسیده بود، خواهد شد.شهید گمنام ۱۷ ساله مربوط عملیات کربلای ۵ که پیکر مطهرش در منطقه شلمچه کشف شده، در شهرک شهید خرازی تهران آرام می‌گیرد.ستاد فرماندهی فراجا در ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) میزبان شهید گمنام ۲۵ ساله مربوط به عملیات عاشورا ۲ که در منطقه چنگوله به شهادت رسیده، می‌شود.نمایشگاه دفاع مقدس نزاجا میزبان شهید گمنام ۲۸ ساله که در عملیات عاشورا ۲ و منطقه چنگوله به شهادت رسیده خواهد بود.شهید گمنام ۲۰ ساله که در تک دشمن ۶۷ و منطقه فاو به شهادت رسید، در شهرک دریا تهران آرام خواهد گرفت.

خاکسپاری دو شهید گمنام ۱۹ و ۲۴ ساله در کرمان

شهید گمنام ۲۴ ساله که در عملیات بدر و منطقه شرق دجله به شهادت رسیده بود، در حسینیه نخل رفسنجان استان کرمان تشییع و به خاک سپرده می‌شود.همچنین منطقه سیمک کوهپایه استان کرمان میزبان شهید گمنام ۱۹ ساله مربوط به عملیات خیبر و منطقه جزیره مجنون خواهد بود.

میزبانی یزدی‌ها از شهید گمنام ۱۸ ساله

همزمان با ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) پارک شهر اشکذر استان یزد، میزبان شهید گمنام ۱۸ ساله که در عملیات خیبر و منطقه مجنون به شهادت رسیده، خواهد شد.

خاکسپاری شهدای گمنام در مسجد مقدس جمکران

شهید گمنام ۲۶ ساله عملیات عاشورا ۲ در منطقه چنگوله و شهید گمنام ۲۲ ساله که در عملیات کربلای ۵ و منطقه شلمچه به شهادت رسیدند، در مسجد مقدس جمکران تشییع و خاکسپاری می‌شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین