عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۹۵۶۳
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲
آیت الله رشاد:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شیعیان هستند که اسراییل غدار و جبار و جعلی را از صفحه روزگار حذف می‌کنند.

عقیق: آیت الله علی‌اکبر رشاد تولیت حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران در جلسه یک هزار و صد و چهل و دو درس خارج در جمع طلاب اظهار داشت: این فتح الفتوح خیبر شکن را به ساحت قدسی حضرت حجت و به محضر مبارک نایب بر حق اش و به فرزندان و یاران آن بزرگوار در جبهه نبرد به ویژه سپاه قهرمان تبریک عرض می‌کنیم. این پیروزی عظیم اصحاب امیرالمومنین (ع) و شیعیان و شیفتگان یک اتفاق عظیم را در تاریخ منطقه و تاریخ اسلام و تاریخ جهان رقم زد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: از دیشب بار دیگر تاریخ ورق خورد و تاریخ بشر معاصر، تاریخ غرب آسیا و خاورمیانه و تاریخ جهان اسلام دیگر شد و مقطع جدیدی آغاز شد و شیعیان امیرالمومنین نشان دادند همان گونه که با خیبر گشایی، امیرالمومنین و مولای ما بود که مهر مرگ بر صفحه حیات یهودیت زد، باز این شیعیان هستند که اسرائیل غدارِ جبار و جعلی را از صفحه روزگار حذف می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز تنها نیرویی که در سراسر جهان از مظلومین دفاع می‌کند و در مقابل استکبار، تعدی، تجاوز و جباریت و کفر و کبر می‌ایستد این جبهه شیعیان و شیفتگان آن حضرت هستند. این پیروزی را به فرمانده قهرمان و شجاع و مدبر و مدیر و کاردان و مقتدر و قدرتمند اما مظلوم این جبهه عظیم تبریک عرض می‌کنیم و به خاطر نعمت وجود این مرد بزرگ و عبد صالح خدا به بارگاه خدا سجده سپاس می‌ساییم و شکر گذاریم. ملت ایران از رهبری برخوردار است که در کره زمین بی نظیرند در حالی که امروز در سراسر جهان و اکثر سرزمین‌ها، فرمانروایان، امیران و سلاطین و رؤسای جمهور عموماً افراد فاسق و فاجری هستند اما تنها این نقطه از جهان از کره زمین است که یک عابد و زاهد فقیه و سیاستمدار، مجاهد و شجاع و عدالت خوان و پناه مظلومان در رأس امور هستند.

رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران افزود: شخصیتی جامع که تاریخ اسلام نظیرشان را کمتر دیده و به سرانگشت تدبیر و تفکر و زهد و توسل توانسته است در نقطه نقطه منطقه ارتشی را سامان دهد و ایران امروز دو ارتش ندارد و در حال حاضر در سراسر منطقه ما چندین ارتش داریم که هر یک به تنهایی از عهده نبرد با صهیونیسم بر می آیند و برای مقابله با ابرقدرت پوشالی قادرند آمریکا را به بازی بگیرند.

وی با اشاره به یمنی‌ها بیان کرد: ملتی که تا ۸ سال قبل با پای برهنه و پارچه به کمر و خنجری که به سینه بسته و با سلاح بسیار قدیمی متعلق به صد سال پیش می‌جنگید امروز بوسیله موشک با ابرقدرت کره زمین مقابله می‌کند و کشتی آنها را تصرف می‌کند و در داخل کشتی نماز عید فطر برپا می‌کند و این به استهزا گرفتن قدرت آمریکاست. یکی از گروه‌های مقاومت که محصورترین گروه در کره زمین است سالهاست که در حصر است به تنهایی در مقابل اسرائیل ۷ ماه ایستاد و اسرائیل به هیچ هدفش دست نیافت. ما در نقطه به نقطه منطقه ارتش مستقل جهادی داریم و این آن چیزی است که دنیای کفر را از ما هراس ناک کرده است.

وی ادامه داد: این همان است که امام وعده می‌داد و آرمان او را خلف صالح اش محقق ساخت. یعنی ایران امن؛ این جا فرمانده عظیم منطقه جهانی ایستاده و به سرانگشت تدبیر در هر اشاره‌ای یک جبهه را فعال می‌کند و دشمن را به ذلت می‌کشاند. خدا را سپاس می‌گوئیم به دلیل وجود این نعمت و این عزتی که انقلاب نصیب ایران و شیعیان و همه مسلمانان و مستضعفین کرده است. خدا را سپاسگزاریم که تنها ملتی هستیم که از سرپرستی ولایت فقیه برخورداریم و چنان که امام عزیز فرمود پشتیبان ولایت فقیه شویم تا کشور در امان باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروزه ما از اطاعت به سرافرازی‌ها رسیدیم زمانی بود برای تولید فشنگ هم مشکل داشتیم برای سیم خاردار هم باید منت دولت‌ها را می‌کشیدیم و هیچ جای کشورمان از موشک‌های عاریتی صدام در امان نبود اما امروز هیچ جای دنیا از دشمنان اسلام و تشیع و ایران از موشک‌های ما در امان نیست و هراس دارند. سحرگاه دیروز تاریخ دیگری رقم خورد و مبدا تاریخ جدیدی به وجود آمد باید تاریخ منطقه را به قبل از شب ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ و بعد از آن زمان تقسیم کنیم همه چیز در منطقه تغییر می‌کند همه چیز در جهان تغییر می‌کند این اتفاقات در همیشه تاریخ رخ می‌دهد برای تغییر تاریخ همان شب آمریکایی‌ها گفتند این بزرگترین موشک باران تاریخ است و هیچ وقت در تاریخ، جبهه‌ای جبهه دیگر را موشک باران نکرده است که موشک‌ها این طور عبور کنند و مناطق حساس را هدف قرار دهند.

وی افزود: این اتفاق عجیبی است آمریکا هم نتوانست کار مؤثری انجام دهد در حالی که قول حمایت داده بودند گفته شد دیشب تنها شبی بود که بعد از ۱۹۰ روز بچه یتیم‌های غزه به راحتی خوابیدند و این ارزش زیادی دارد. جنگ جنگ است و امکان دارد دشمن جواب بدهد اما جوابی سخت‌تر دریافت می‌کند صبر ایران و فرماندهی حکیم نظام مقدس حدی دارد و وقتی فرمودند تنبیه خواهیم کرد این وعده صادق به فرمان ایشان دلیرمردان جبهه اجابت کردند بدانند که آن وعده‌ای که فرمودند رهبری این گونه محقق می‌شود اینها از ترس تأسیسات اتمی را رها کرده و فرار کردند.

وی در پایان عنوان کرد: خسارت حمایت از اسرائیل برای آنها سنگین است همان طور که از راه اندازی داعش زیان دیدند، امروز اسرائیل امنیت و قدرت غرب را هم تهدید می‌کند و هیچ سودی برای آنها نخواهد داشت و اگر دنبال امنیت هستند باید بساط این رژیم جعلی را جمع کنند.

 

منبع:مهر


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین