عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۹۵۶۱
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸
مدیر رادیو قرآن:
منصور قصری‌زاده مدیر رادیو قرآن گفت: زمانی که به کشور، خاک و غیرت ملی ما تعدی شود دفاع از خود، حق شرعی و قانونی ماست.

عقیق: منصور قصری‌زاده قاری بین‌المللی و مدیر رادیو قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره عملیات «وعده صادق» ایران گفت: خداوند در آیه ۳۹ سوره حج می‌فرماید (أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ) به کسانی که [ستمکارانه] مورد جنگ و هجوم قرار گرفته‌اند[جنگ بر آنان تحمیل گردیده]، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست.بنابراین خداوند به کسانی که به آنها ظلم شده اجازه جنگیدن داده است و پیروزی مظلوم بر ظالم حتمی است.

وی افزود: زمانی که به کشور، خاک و غیرت ملی ما تعدی شود دفاع حق شرعی و قانونی ماست. در ۵۰ سال اخیر چنین پاسخ سختی به رژیم صهیونیستی اسرائیل سابقه نداشته است گرچه اسرائیل سعی می‌کند ضربه سنگینی که خورده را کتمان کند. در عملیات وعده صادق، استکبار جهانی نیز به کمک اسرائیل آمد اما به لطف خدا فرمان رهبر انقلاب اسلامی محقق شد و ضربه سهمگینی بر پیکر این رژیم جعلی وارد شد.

مدیر رادیو قرآن بیان کرد: آمریکایی‌ها خوب می‌دانند که اسرائیل با حمله به کنسولگری ایران پا را فراتر از حد گذاشت. به خاطر همین در ماجرای عملیات وعده صادق آمریکا یکی به نعل می‌زند و یکی به میخ. از طرفی نمی‌خواهد با ورود مستقیم به جنگ بیش از این در سطح ملی و بین‌الملل منفور شود و از طرفی دیگر نمی‌تواند بعد از این همه کمک‌های مالی و تسلیحاتی که به اسرائیل کرده از حمایت از این رژیم صهیونیستی دست بردارد.

 

منبع:فارس


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین