عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۸۸۲
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
حاج مهدی سلحشور:
حاج مهدی سلحشور مداح اهل بیت(ع) گفت: به امیرالمؤمنین قسم در قیامت حتماً یقه کسانی که نیامدند فلسفه و ضرورت حجاب و حیا را به جوانان بگویند، می‌گیریم، زیرا بسیاری‌ از این جوانان نمی‌دانند.

عقیق: حاج مهدی سلحشور مداح اهل بیت (ع) در مراسم مناجات‌خوانی هیأت فاطمیون قم اظهار داشت: ما خیلی نگرانیم، خیلی غصه داریم که یک عده‌ای از دخترها و پسرها بخاطر کم‌کاری ما، در جمع ما و در خیمه امیرالمؤمنین علیه‌السلام نیستند.

در قیامت یقه آن افرادی را می‌گیریم که کم‌کاری کردند

وی افزود: خدا رحمت کند جواد محمدی را که همیشه می‌گفت من یقه بی‌حجاب‌ها و کسانی را که حرمت نگه نمی‌دارند، می‌گیرم. امروز من می‌گویم به امیرالمؤمنین قسم در قیامت حتماً یقه کسانی را که نیامدن از فلسفه و ضرورت حجاب و حیا به این جوانان بگویند، خواهیم گرفت. بسیاری‌ از این جوانان نمی‌دانند. بگذریم از دشمنی که کمر به آسیب زدن به این نظام بسته با او باید برخورد محکم و قانونی کرد اما اگر قیامت بنا باشد یقه کسی را بگیریم، یقه آن افرادی را می‌گیریم که کم‌کاری کردند.

یقه کسی را می‌گیریم که پول بیت‌المال را در حلقوم افرادی ریخت که توان خود را برای بی‌حیا کردن مردم گذاشت

سلحشور ادامه داد: یقه کسانی را می‌گیریم که ۴۰ سال از ضرورت حجاب و حیا نگفتند و برعکس پول این مملکت را در حلقوم افرادی ریختند که در ضدیت با حجاب همه توانشان را گذاشتند، در بی حیا کردن و بی غیرت کردن مردم توان خود را گذاشتند. ما یقه آن مسئول را خواهیم گرفت.

این مداح اهل بیت (ع) افزود: از نبودن یک عده‌ای غصه در دلتان بیاید که باید الان میان ما در این مجالس بودند و نیستند. آن‌هایی که یک کلمه می‌شنوند یا راهیان نور می‌آیند، زیر و رو می‌شوند.

شهیدی که همه نوع گناه کرده بود اما متحول شد

وی گفت: خدا شاهده کسی را می‌شناختم که می‌گفت هر خلافی را تصور کنی من انجام دادم اما با یک نوار روضه زیر و رو شد حتی هیأت هم نیامده بود. از لحظه شنیدن آن نوار تا زمانی که آمد به جبهه و امام رضا قول بردن به او داده بود، سه ما نکشید. خیلی‌ها پاک هستند. البته ماهم به اندازه خودمان کار نکردیم. همه تقصیر را نباید گردن دیگران بیندازیم.

فیلم این سخنان اینجا ببینید:

تعداد بازدید : 38

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین