عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۵۶۰۲
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
از سوی اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآنی؛
انجم شعاع گفت: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در بخش موسسات مردم نهاد قرآنی، هر شب از دو اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

عقیق: محمد انجم شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به برگزاری سی و امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در بخش موسسات مردم نهاد قرآنی، هر شب از دو اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

وی افزود: این آثار میتواند در قالب آثار فاخر چندرسانه ای، نرم افزارهای آموزشی و یا تبلیغی قرآنی، آثار مکتوب و یا طرح ویژه تایید شده توسط دستگاه های ملی باشد، بنابراین همه موسسات قرآنی میتوانند در صورتی که طرحی جهت رونمایی در نمایشگاه قرآن دارند، از طریق ایتا به شماره ۰۹۳۸۵۰۰۴۲۶۸ ارسال نمایند.

مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت تصریح کرد: بدیهی است ظرفیت تمایشگاه قرآن برای معرفی آثار فاخر بهترین ظرفیت است و تلاش مدیریت بخش موسسات مردمی نمایشگاه قرآن بر آن است که در هر یک از این رونمایی‌ها یکی از شخصیت های موثر در رونمایی حضور داشته باشد و انشالله پس از معرفی، این آثار بتوانند جای خود را در سبد آموزشی و سبد تبلیغی و ترویجی و سبد قرآنی خانواده ها یاز کند و ان فرصت را مغتنم شمرده و از همه موسسات دعوت می کنیم که آثار قابل عرضه و رونمایی را معرفی کنند تا برای این نمایشگاه سامان دهی لازم صورت گیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین