عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۴۸۲
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱
با انتشار نامه ای صورت گرفت:
هیئت نورالرضا(ع) پس از اظهارات توهین آمیز علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال، از او برای حضور در این منطقه محروم دعوت کرد.

عقیق:هیئت نورالرضا(ع) تهران که سال هاست علاوه بر برگزاری مراسم های هیئت در مناسبت های مختلف ، با هدف محرومیت زدایی از منطقه جنوب کرمان فعالیت های جـــهادی خود را در این منطقه محروم متمرکز کرده ، پس از اظهارات توهین آمیز علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ، از او برای حضور در این منطقه محروم دعوت کرد.

متن نامه بدین شرح است:

دعوت هیئت نورالرضا(ع) از علی کریمی
برای حضور در مناطق محروم

باسمه تعالی
جناب آقای علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران
سلام علیکم
اخیرا اظهار نظرهایی از جانب شما در صفحه شخصی شما مشاهده کردیم که آن چنان که باید و شاید شایسته نبود. در این اظهار نظرها نگاه غلطی حاکم بود که نشان می داد جناب عالی به خوبی به اثرات هیئات و توسل به خوبان عالم یعنی ائمه معصومین علیهم السلام و خاصه امام حسین علیه السلام واقف نیستید و از برکات آن اطلاع کافی ندارید.

شایسته است در جریان باشید هیئات عزادارای یکی از مهم ترین گروه های اجتماعی در کشور هستند که دستگیر فقرا و محرومان این سرزمین می باشند، هیئت و گروه جهادی نورالرضا علیه السلام یکی از نمونه هایی است که می توانید خروجی و اثرات برقراری روضه و هيئت را در فعالیت های خدمت رسانی آن ببینید.

این نکته نیز باید ذکر شود هيئات عزاداری که در محرم و سایر ایام سال اقامه عزا می کنند و اطعام می دهند اثرات اجتماعی بی شماری دارند که از جمله آن این است که فقیر و غنی بر سر یک سفره مهمان می شوند و در اطراف هیئت ها دیگر افراد کم استطاعت سر گرسنه بر زمین نمی گذارند. اما آنچه باید توجه شود آن است که خدمت رسانی و توجه به محرومان بخش اصلی کارکرد هیئات است.

گروه جـــهادی و هیئت نورالرضا علیه السلام نمونه ای از سیل عظیم خدمت رسانی هيئات مذهبی است که تا کنون چهار مدرسه را برای دانش آموزان محروم از مدرسه ساخته است که باعث شده است پانصد دانش آموز در فضای بهتری تحصیل کنند و بیش از 100 نفر دیگر صاحب خانه شدند، بماند که برای 5 روستا نیز مسجد ساخته شده است و این هیئت محل رجوع اعضای 10 روستا در مناطق محروم جنوب کرمان در نیازهای اولیه زندگی است. .
به همین جهت از شما دعوت به عمل می آوریم که با حضور در مناطق محروم جنوب کرمان در کنار جهادگران گروه جــهــــادی نورالرضا اثرات روضه و عزاداری، را دقیق تر مشاهده فرمایید. شاید علاقه مند شدید که هموطنان خویش را در این امور یاری بفرمایید.
و من الله توفیق
اعضای گروه جـــــهادی نورالرضا علیه السلام


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین