عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۳۰۵۷
تاریخ انتشار : ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
آرش آقاجانی:
کارگردان نماهنگ "هدیه اسباب بازی" گفت: این اثر به دنبال نهادینه کردن فرهنگ غدیر و ترویج بخشندگی در نسل آینده کشور است.

عقیق: آرش آقاجانی کارگردان اثر هنری «هدیه اسباب‌بازی» در گفتگویی، «غدیر» را برقراری یک «ارتباط»  برای یافتن راه و رسیدن به سعادت و کمال بشری توصیف کرد و اظهار داشت: بانماهنگ «هدیه اسباب بازی» به دنبال نهادینه سازی ولایت محوری و فرهنگ سازی بخشندگی هستیم، هیچکس قرار نیست اسباب بازی جدیدی خرید کند و یا اقلام سنگین بگیرد، هرکس از داشته‌های خود می‌بخشد و مهم حجم، جنس و نو یا کهنه بودن هدیه نیست بلکه مهم بخشندگی است.

آرش آقاجانی

وی مهیا نمودن فضای شاد و ماندگار برای کودکان را در نهادینه نمودن فرهنگ ناب غدیر اثر بخش عنوان کرد و ادامه داد: در تولید این اثر فرهنگی که مخاطب آن قشر کودک و نوجوان بوده، نکته مهم این است که بچه‌ها فرهنگ بخشیدن را در زمان مناسب خود یاد بگیرند، بخش عمده شخصیت ها در این نماهنگ، کودکان بودند تا این کار برای بچه ها جذاب و نشاط انگیزترشود.

آقاجانی در خصوص روند تهیه و تولید این نماهنگ گفت: درک کودکانه و قابل فهم برای قشر مخاطب برای ما مهم است. «هدیه اسباب بازی» قرار است پیشرو در فهم این سرود به کودکان باشد البته درمراحل اولیه، چند فیلم نامه فانتزی و داستانی برای آن تعریف شد اما در نهایت تصمیم بر آن شد که فیلم نامه عناصر فانتزی و پیچیده نداشته باشد چرا که مخاطب ما کودک و نوجوان است و باید بتواند برداشت درست از این کار را ارائه دهیم.

وی با اشاره به همکاری مؤثرمرکز موسیقی مأوا برای تولید این اثر، تصریح کرد: تنها یک هفته زمان برای تحویل نماهنگ «هدیه اسباب بازی» بود که تحویل این کار با این ابعاد در این مدت زمان کوتاه بسیار سخت بود اما با همکاری مرکز موسیقی مأوا، گروه تولید، صحنه، تصویر و دیگر دوستان کار به خوبی انجام و تحویل داده شد.

کارگردان نماهنگ «هدیه اسباب بازی» در پایان با مثبت ارزیابی کردن بازخوردهای مردمی ازاین نماهنگ، گفت: پس از اجرا، بازخوردهای خوبی را در خصوص نماهنگ شاهد بودیم، جریان خوبی در راه است و می‌توان گفت افراد با حس این نماهنگ ارتباط خوبی برقرار کردند، این کار بسیار روان و قابل درک برای کودک و نوجوان است.

گفتنی است نماهنگ «هدیه اسباب بازی» در روز عید سعید غدیر در محل میدان ولیعصر تهران ساعت ۱۸ بعد از ظهر و در اجتماع کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین