عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۲۷۵۶
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود که در یکی از این مراسم‌ها که از سوی هیأت حداث‌الحسین(ع) برگزار خواهد شد، حجت الاسلام میرزامحمدی کمیل می‌خواند.

عقیق:مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ۲۴، ۲۶ و ۲۷ خردادماه برگزار خواهد شد.

فردا سه‌شنبه ۲۴ خردادماه مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت‌الاسلام صادقی واعظ و قرائت دعای مهدی منصوری بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد. در روز پنجشنبه ۲۶ خردادماه نیز مراسم قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی ححجت‌الاسلام سیدمهدی محمدی و قرائت دعای سیدجواد میرجعفری بعد از نماز مغرب‌ و عشاء برگزار می‌شود.

بامداد روز جمعه ۲۷ خردادماه نیز مراسم قرائت دعای کمیل از سوی هیأت حداث‌الحسین(ع) با نوای حجت الاسلام میرزامحمدی دو ساعت مانده به اذان صبح برگزار می‌شود و پس از مراسم قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار» از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و قرائت دعای محمدرضا غلامرضازاده برگزار می‌شود. این مراسم از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور پخش زنده خواهد شد.

تمام این برنامه‌ها از صفحه مجازی مسجد مقدس جمکران به نشانی jamkaran_ir در اینستاگرام پخش زنده خواهد داشت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین