عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۲۶۰۵
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
سردار حمیدی عنوان کرد:
رئیس پلیس راهور تهران تمهیدات ترافیکی این پلیس را در اجتماع "سلام فرمانده" تشریح کرد و گفت: حضور حدود ۳۰۰هزار نفر علاقه‌مند به شرکت در مراسم پیش‌بینی شده است.

عقیق:سردار محمد حسین حمیدی درباره تمهیدات پلیس راهور در اجتماع "سلام فرمانده" در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: در وهله نخست از شهروندانی که قصد حضور را در این مراسم دارند، می‌خواهیم که پیش از ساعت 12 یا 13 وارد ورزشگاه شوند.

رئیس پلیس راهور افزود: شهروندانی که ساعتی بعد از ساعت مذکور و دیرهنگام به ورزشگاه آزادی مراجعه داشته باشند، قطعاً باید با فاصله خیلی دورتر از ورزشگاه اقدام به پارک خودروی خود کنند.

وی ضمن توصیه به شهروندان در استفاده از مترو برای حضور در مراسم مذکور گفت: در صورت تکمیل فضای داخلی پارکینگ ورزشگاه آزادی، رینگ شرقی و غربی دور ورزشگاه و فضای ضلع جنوبی (پایان مجموعه چوگان)، به‌ناچار از رینگ چهارم یعنی بزرگراه‌ها استفاده خواهیم کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه احتمال بار ترافیکی زیاد در آزادراه تهران ـ کرج همزمان با اجرای مراسم مذکور وجود دارد، گفت: افرادی که بعدازظهر امروز قصد رفتن به‌سمت کرج را دارند به‌جای استفاده از آزادراه تهران ـ کرج، از محورهای دیگر همچون بزرگراه شهید خرازی، شهید همدانی و شهید لشگری استفاده کنند.

به‌گفته حمیدی، حضور حدود 300 هزار نفر علاقه‌مند به شرکت در مراسم پیش‌بینی شده است که پلیس راهور تهران بزرگ با تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای طرح ترافیکی مراسم فوق از ساعت 13 امروز حضور همه‌جانبه خواهد داشت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین