عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۳۲۶
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی؛
نشست مشترک گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره «هوای نو»، دوشنبه ۲۰ دی‌ماه با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

عقیق:مهرواره «هوای نو» پس از پایان مرحله ثبت نام، اکنون به مرحله داوری و انتخاب برگزیدگان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل مهرواره رسیده است. معرفی برگزیدگان «هوای نو» عیار این مهرواره را مشخص خواهد کرد و از آنجا که امسال، اولین سال برگزاری این مهرواره است، مسیری برای سال‌های آینده این رویداد ملی خواهد بود.

به همین منظور دبیرخانه این مهرواره در نظر دارد، طی نشستی که با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره برگزار می‌شود، ضمن اعطای احکام به داوران با تبیین دوباره اهداف مهرواره و هم اندیشی با داوران در جهت هرچه بهتر انجام شدن فرایند داوری و تثبیت آن اقدام کرده و بعد از آن نتایج این همفکری را در قالب آئین‌نامه داوران مهرواره «هوای نو» به‌عنوان یک تجربه ثبت کند.

نشست مشترک گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره «هوای نو»، دوشنبه ۲۰ دی‌ماه، ساعت ۱۴ در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) واقع در خیابان بهارستان، کوچه صیرفی‌پور برگزار می‌شود.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین