عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۱۵۷
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
حجت‌الاسلام مجید باباخانی عنوان کرد؛
مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نقطه نظرات مردم و هیئات مذهبی سراسر کشور را از طریق ۴۲۰ دفتر پی‌گیری و به آنها رسیدگی می‌کنیم.

عقیق:یکی از وظایف اداره کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، رسیدگی به مشکلات هیئت‌های مذهبی و پیگیری امور جاری این تشکیلات مردم‌نهاد است. "صدای هیئت" طرحی است که از محرم امسال توسط سازمان تبلیغات به منظور دریافت نقطه نظرات مردم و هیئت‌های مذهبی راه‌اندازی شده است.

حجت‌الاسلام مجید باباخانی، مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی در این باره می‌گوید: صدای هیئت در واقع می‌خواهد مشکلات و نظرات مردم را در قالب هیئت به گوش همگان برساند. برای رسیدگی و پیگیری امور هیئت نیز 420 دفتر در سراسر کشور پاسخگوی هیئت‌های مذهبی‌اند.

صدای هیئت علاوه بر دریافت نقطه‌نظرات و بررسی مشکلات قرار است در حوزه تولید محتوا نیز ورود کند. مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی در این باره  می‌گوید: امسال با توجه به اینکه ایام فاطمیه با شهادت حاج قاسم سلیمانی مصادف شده است، به دنبال این هستیم تا در جهت تقویت فعالیت‌های فاخر مرتبط با این شهید بزرگوار را که در هیئت‌های مذهبی سراسر کشور برگزار می‌شود، گامی برداریم.

سازمان تبلیغات اسلامی، شبکه‌های مرتبط با هیئت‌ها مثل هیئت رزمندگان، بسیج مداحان، جامعه ایمانی مشهد و کانون مداحان را در جهت هم‌افزایی و تعامل بیشتر به سمت تولید کارهای فاخرتر همسو کرده است.

اعلام نقطه نظرات از لینک survey.porsline.ir امکان‌پذیر است.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین