عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۱۱۱۶
تاریخ انتشار : ۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
به روایت گوگل:
طبق آمار «گوگل ترندز» در روز‌های اخیر میزان جست‌وجوی سوره واقعه در این موتور جست‌وجوگر بالاترین آمار را در کشورمان داشته و نشان از میزان دینداری مردم دارد.

عقیق:«گوگل دروغ نمیگه!» این عبارت چند سالی است روی زبان‌ها افتاده و معنایش هم این است که میزان جستجوی عبارت‌های مختلف در گوگل توسط مردم نشان می‌دهد جامعه در زمان‌های مختلف به چه چیزهایی توجه بیشتری نشان می‌دهد.

احتمالاً این روزها جسته و گریخته شما هم یا خودتان ختم سوره واقعه را انجام داده‌اید و یا از اطرافیان درباره‌اش شنیده‌اید.

ختم سوره واقعه یکی از اعمال دینی معروف برای افزایش روزی و برآورده شدن حاجات است که با توصیه مرحوم آیت‌الله بهجت رونق بیشتری گرفته است.

در این تصویر میزان جستجوی مردم درباره این ختم در گوگل را با موضوع پرتکرار علائم کرونا مقایسه کردیم. همان طور که مشخص است در  روز آغاز این ختم تعداد افراد بسیار زیادی در موردش جست‌وجو کرده‌اند.

خیلی از اوقات میزان دینداری مردم و گرایش آنها به اعمال دینی را از ظاهرشان و یا جریان‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی نباید قضاوت کنیم بلکه باید از گوگل بپرسیم چه چیزی دغدغه این روزهای مردم است!

به گزارش فارس مرحوم آیت‌الله بهجت در یکی از دیدار‌ها ختم سوره واقعه را راهی برای افزایش روزی و برآورده شدن حاجات بیان کرد.

این فیلم را ببینید:

تعداد بازدید : 14

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین