عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۲۰۸۵۸
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات:
مدیرکل تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه هیئت جایی است که در آن انسان ساخته می‌شود افزود: مهرواره امسال با عنوان در هوای هیئت نفسی تازه کنیم برگزار می‌شود عنوان کرد: این مهرواره در سه بخش کتاب، هیئت و تشکل‌ها و ستایشگری برگزار می شود.

عقیق:حجت‌الاسلام مجید باباخانی در دومین روز از چهاردهمین همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کشور در کرمان با بیان اینکه نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیئت و تشکل‌های دینی جمهوری اسلامی ایران با عنوان "هوای نو" در سطح کشور برگزار می‌شود اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرهنگ را به مثابه هوا تشبیه کردند که برای تنفس لازم است.
وی با اشاره به اینکه این مهرواره با هدف ایجاد انگیزه بیشتر برای مردم، هیئت‌ها و تشکل‌های دینی به‌منظور ارتقا و اعتلای فعالیت‌های فرهنگی برگزار می‌شود گفت: هیئت فقط مربوط به ماه محرم نیست.


مدیرکل تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه هیئت جایی است که در آن انسان ساخته می‌شود افزود: مهرواره امسال با عنوان در هوای هیئت نفسی تازه کنیم برگزار می‌شود عنوان کرد: این مهرواره در سه بخش کتاب، هیئت و تشکل‌ها و ستایشگری برگزار می‌شود.


وی با اشاره به اینکه محور ویژه هیئت در سه بخش نسل حسینی، منبرهای شاخص و کرونا برگزار می‌شود گفت: در بخش ستایشگران یکی از این افراد برگزیده در برنامه دیدار با رهبر معظم انقلاب قرار خواهد گرفت.


باباخانی با بیان اینکه نمایشگاه مهرواره هوای نو با محصولات تولید شده فرهنگی هنری هیئت‌های برگزیده با مخاطب مردمی برگزار می‌شود افزود: بر اساس زمانبندی 26 آذرماه اخرین مهلت ارسال آثار و دوم بهمن ماه مراسم اختتامیه مهرواره برگزار می‌شود.

 

منبع:شبستان

 


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین