عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۹۱۸
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
درآستانه اربعین حسینی:
عراقی‌ها در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی برای حضور ایرانیان در این حماسه عظیم دست به دعا شدند و از زوار اربعین می‌خواهند که برای مردم ایران دعا کنند تا در ایام اربعین به زیارت سیدالشهدا (ع) مشرف شوند.

عقیق:پیاده‌روی اربعین از کیلومترها قبل از کربلا در روزهای اخیر آغاز شده است و هزاران عاشق حسینی از مسیرهای دور و نزدیک در حال حرکت به سمت کربلا هستند.

دعای عراقی‌ها برای حضور ایرانیان در راهپیمایی اربعین+فیلم

در مسیر زائران اربعینی و به ویژه در استان ذی قاره، بسیاری از موکب‌داران عراقی که در سال‌های گذشته شاهد حضور زائران ایرانی که از مرز شلمچه و چذابه وارد این کشور می‌شدند، بودند، اکنون در نبود زوار ایرانی برای سهولت تردد و ورود زائران اربعین از ایران اسلامی دست به دعا شدند و از زائران اربعین هم می‌خواهند تا دعا کنند عاشقان حسینی از ایران بتوانند مجوز ورود به این کشور را بگیرند.

تعداد بازدید : 39

علاوه بر این، برخی از زائران اربعین حسینی در نبود برادران ایرانی در حماسه اربعین، یادی از ایرانیان کردند و در فضای مجازی نیز تصاویری از راهپیمایی اربعین منتشر کرده و به نیابت از ایرانیان قدم برداشتند و برخی دیگر لحظه شماری می‌کنند تا پس از یک سال وقفه باز هم میزبان زائران ایرانی باشند.

به گزارش فارس، هنوز ویزای ایرانیان صادر نشده است و هیچ زائر و خادمی از کشورمان به پیاده روی اربعین مشرف نشده است. به گفته مسؤولان اعزام‌های اربعین از ۲۸ شهریور آغاز خواهد شد.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین