عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۹۲۴۳
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۸
در نشست خبری نخستین کتاب عکس حرم حضرت معصومه(س) عنوان شد:
نگارنده کتاب خواهر خورشید گفت: یکی از ضعف های بزرگ در مجموعه استان قم نبود عکس های و زیبا از بارگاه حضرت معصومه (س) است که این کتاب بخشی از کم کاری های مسئولان فرهنگی در قم را می تواند جبران کند.

عقیق: امیر حسامی نژاد در نشست خبری نخستین کتاب عکس حرم حضرت معصومه (س) که در دنیای کتاب برگزار شد، اظهار کرد: کتاب خواهر خورشید حاصل حدود دو دهه عکاسی از حرم حضرت معصومه (س) در زمان های مختلف است.

وی با بیان اینکه یکی از ضعف های بزرگ در مجموعه استان قم نبود عکس های با کیفیت و زیبا از بارگاه حضرت معصومه (س) است، تصریح کرد: کتاب خواهر خورشید بخشی از کم کاری های مسئولان فرهنگی در قم را می تواند جبران کند.
این عکاس قمی با اشاره به بخشی از مشکلات که در حین تالیف این کتاب وجود داشت، گفت:از مهمترین مشکلاتی که در این راستا وجود داشت را می توان عدم تأمین مالی برشمرد که متأسفانه نهادهای فرهنگی در این زمینه هیچ کمکی نکردند اما سوهان خودکار و سبزی فروشی فلفلی از انتشار این کتاب به دلیل ارادت به کریمه اهل بیت (ع) حمایت کردند.

خواهر خورشید بخشی از کم کاری مسئولان را جبران می کند
حسامی نژاد به پروسه زمانی عکس برداری از حرم حضرت معصومه (س) اشاره و بیان کرد: از زمان آغاز مرمت گنبد حرم حضرت معصومه (س) تا کنون در کتاب خواهر خورشید تصاویر به چاپ رسیده است.
حسامی نژاد بیان داشت: ما سعی کرده ایم کیفیت کار را فدای سرعت انجام امور آن نکنیم؛ برای هر بخشی از کتاب از ظرفیت اساتید مختلف در زمینه های هنری مختلفی بهره برده ایم و در ایام کرونا توانستیم با همکاری تولیت آستان مقدسه کریمه اهل بیت (ع) کمبودهای کتاب را هم رفع کنیم.
نگارنده کتاب خواهر خورشید ادامه داد: یکی از بخش های جذاب این کتاب، عکس های قدیمی است که یا تاکنون پخش نشده و یا کم دیده شده اند


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین