عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۷۱۷۲
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۰
معاون راهبری و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: علی‌رغم اخبار منتشرشده، هنوز ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص برگزاری و یا لغو مراسم اعتکاف رجبیه تصمیم‌گیری نکرده و بناست فردا نشستی در این خصوص برگزار شود.

عقیق:حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی معاون راهبری و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگویی با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهارداشت: معیار در برگزاری یا لغو مراسم اعتکاف اعلام ستاد ملی مبارزه با کروناست.

وی افزود: علی‌رغم اخبار منتشر شده، هنوز ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص برگزاری و یا لغو مراسم اعتکاف رجبیه تصمیم‌گیری نکرده است.

حریزاوی افزود: بناست فردا دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه نشست کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور برگزار شود و در خصوص برگزاری مراسم معنوی اعتکاف تصمیم‌گیری کند.

معاون راهبری و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در جلسه فردا نماینده تام‌الاختیار سازمان تبلیغات اسلامی به نمایندگی از ستادهای مردمی اعتکاف سراسر کشور نیز در این جلسه حضور خواهد داشت و ایده‌های پیشنهادی مردم در خصوص نحوه برگزاری این عبادت بزرگ را مطرح خواهد کرد.

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: