عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۵۵۱۳
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
در سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه برگزار می شود؛
اولین جلسه از سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه، با موضوع آشنایی با عرفان اسلامی ‌و با ارائه حجت‌الاسلام دکتر محمدجواد رودگر برگزار می‌گردد.

نشست مجازی آشنایی با عرفان اسلامیعقیق: اولین جلسه از سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه، با موضوع آشنایی با عرفان اسلامی توسط اداره تعاملات علمی ملی و بین‌المللی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و بنیاد مطالعات اسلامی روسیه به صورت مجازی برگزار می‌گردد. و حجت‌الاسلام دکتر محمدجواد رودگر سخنران این نشست آنلاین خواهد بود.

حجت‌الاسلام دکتر محمدجواد رودگر دانشیار گروه عرفان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در ایران و همچنین مدیر گروه فلسفه پژوهشگاه نیز می‌باشد.دکتر رودگر در حال حاضر در حوزه عرفان اجتماعی در حال پژوهش هستند و تاکنون کتاب‌هایی چون سلوک در مکتب سلیمانی، مبانی و قواعد تفسیر عرفانی، خداشناسی عرفانی در کتاب و سنت، مبانی عرفان وحیانی از ایشان به چاپ رسیده است.

اولین جلسه از سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه، با موضوع “ آشنایی با عرفان اسلامی” روز شنبه ۱ آذر ماه جاری (۲۰۲۰ ۲۱November) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران (۱۶ به وقت مسکو) برگزار می‌شود. سخنرانی به صورت آنلاین و به دو زبان فارسی و روسی می‌باشد. پس از ثبت نام، اطلاعات و نحوه شرکت در رویداد از طریق ایمیل، اطلاع‌رسانی می‌گردد.

لازم به یادآوری است که صفحه جلسات مجازی برای راهنمایی جهت حضور علاقمندان در نشست‌های مجازی در وبگاه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی فعال شده است.

 

منبع:مهر

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: