عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۵۳۵۱
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
در بخش بانوان ۱۴۹ شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان آغاز شدعقیق:رقابت‌های بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن‌کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از صبح امروز، 18 آبان‌ماه آغاز شده و تا 23 آبان‌ماه ادامه دارد. در این روز نمایندگان 6 استان رقابت خود را برگزار می‌کنند.

در بخش بانوان 149 شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ 20 جزء و حفظ 10 جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

شرکت‌کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئوکنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران ارتباط برقرار می‌کنند.

در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی براساس زمان‌بندی اعلام‌شده رقابت می‌‌کنند.

در بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن تیم داوری 18 نفره‌ای به امر قضاوت می‌پردازند و سرپرستی این تیم را حوریه عقبایی برعهده دارد. 

ضبط اجرای شرکت‌کنندگان بخش آقایان نیز که در مراکز استانی صداوسیما صورت می‌گیرد از 17 آبان آغاز شده و تا 22 همین‌ماه ادامه دارد.

 

منبع:تسنیم

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: