عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۵۱۳۴
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
بیانیه هیئت‌های مذهبی در پی اهانت به پیامبر(ص):
شورای هیأت‌های مذهبی کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت شدید اظهارات بی‌شرمانه رئیس جمهور بی‌خرد فرانسه نسبت به خاتم‌النبیین حضرت محمد مصطفی (ص) خواستار توبه و عذرخواهی فوری ماکرون از مسلمانان جهان شد.

هیأت‌های مذهبی: در آتش خشم و نفرت مسلمانان و موحدان عالم خواهید سوختعقیق: شورای هیأت‌های مذهبی کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت شدید اظهارات بی شرمانه رئیس جمهور بی‌خرد فرانسه نسبت به خاتم‌النبیین حضرت محمد مصطفی (ص) خواستار توبه و عذرخواهی فوری ماکرون از مسلمانان جهان شد.

در این بیانیه آورده است: از زمان بعثت رسول مهربانی و رحمت حضرت محمد (ص) مشرکان و کافران که تاب شنیدن پیام‌های انسان‌ساز و عزت‌آفرین آخرین فرستاده پروردگار یکتا را نداشتند با انواع اهانت‌ها ‌و سنگ‌اندازی‌ها سعی در انحراف افکار جهانیان از پیام‌های الهام‌بخش و متعالی خاتم پیامبران را داشته‌اند؛ غافل از آن که این نور هدایت که از جانب خداوند بر بشریت تابیدن گرفته هیچ‌گاه به خاموشی نخواهد گرایید.

اخیراً نیز پس از اهانت دوباره نشریه موهن شارلی ابدو نسبت به ساحت مقدس پیامبر خاتم، شاهد حمایت نابخردانه رئیس جمهور خام و ناشی فرانسه از نشریه معلوم‌الحال و شکل‌گیری موجی از اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی بوده‌ایم.

شورای هیئات مذهبی کشور با محکومیت شدید این اقدام موهن تأکید می‌کند هر چند این قبیل اظهارات و اقدامات ذره و قطره‌ای از دریای بیکران عظمت وجودی پیامبر عشق و رحمت را نمی‌کاهد، اما آقای ماکرون آگاه باشد همان‌گونه این روزها شاهد موج عظیم حمایت و عشق‌ورزی مسلمانان عالم نسبت به پیامبر عظیم‌الشان اسلام در سراسر گیتی بوده‌ایم، بدانید که در صورت تکرار خطای خود در آتش خشم و نفرت مسلمانان و موحدان عالم خواهید سوخت.

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین