عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۴۹۷۴
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه "واقفان" انسان‌هایی‌اند که با خدا معامله می‌کنند، گفت: سازمان اوقاف برای چابک‌سازی اقدامات مؤثری انجام داده است.

اقدامات مؤثر سازمان اوقاف برای چابک‌سازیعقیق: حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش یاوران وقف که در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه "واقفان" انسان‌هایی‌اند که با خدا معامله می‌کنند، گفت: یاد و خاطره واقفان را گرامی‌ می‌داریم و دست گرم آنها را می‌فشاریم.

وی با اشاره به فعالیت رسانه‌ها در دهه وقف و با تقدیر از رسانه‌ها، گفت: سازمان اوقاف برای چابک‌سازی اقدامات مؤثری انجام داده است.

رئیس سازمان اوقاف با بیان اینکه در سازمان اوقاف و امور خیریه به نیات واقفان و اجرای وقف‌نامه‌ها توجه ویژه شده است، افزود: در این مقطع کارکردهایی را برای وقف تعریف کردیم؛ به‌عنوان مثال در حوزه‌های دانش‌بنیان، موادغذایی، کشاورزی و تجهیزات پزشکی نیز ورود کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام خاموشی با بیان اینکه دو کمیسیون املاک و سرمایه‌گذاری در سازمان اوقاف تشکیل شده است، تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌هایی با وزارتخانه‌های بهداشت، مسکن و شهرسازی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و همچنین جهاد دانشگاهی منعقد شده که ثمراتش از جمله مشارکت 50 هزار واحدی سازمان اوقاف در طرح اقدام ملی مسکن قابل مشاهده است.

وی با اشاره به فعالیت بقاع متبرکه در ایام محرم، خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع یک میلیون بسته غذایی در مناطق محروم، تولید و توزیع 15 میلیون ماسک، توزیع 6 میلیون لیتر مواد ضدعفونی‌کننده نمونه‌ای از فعالیت بقاع متبرکه در ایام شیوع ویروس کرونا بود که همچنان ادامه دارد.

 

منبع:تسنیم

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین