عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۴۷۴۳
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان این روزها و در دهه پایانی ماه صفر، به صورت مجازی در منزل شخصی خود با استفاده از کپسول اکسیژن به سخنرانی می‌پردازد.

عقیق: 16 مهر بود که خبر آغاز سخنرانی‌های حجت‌ الاسلام شیخ حسین انصاریان استاد اخلاق در پایان ماه صفر آن هم در دوران نقاهت او منتشر شد. این سخنرانی‌ها که به صورت مجازی به مدت 10 شب از ساعت 20 از روز اربعین آغاز شد، از طریق نشانی ansarian_ir@ به صورت زنده و مستقیم قابل تماشا بود.

علی‌اکبر پوست‌چیان، کارشناس رسانه مؤسسه عرفان و از نزدیکان حجت‌الاسلام حسین انصاریان در گفت‌وگویی گفت: این مراسم‌ها هر شب در منزل شخصی ایشان و با رعایت کامل اصول بهداشتی و همراه داشتن کپسول اکسیژن برگزار می‌شود.

وی افزود: او در حین سخنرانی از اکسیژن استفاده می‌کند؛ چراکه هنوز دارای ضعف جسمانی است و بیماری او به‌طور کامل رفع نشده است.

پوست‌چیان خاطرنشان کرد: در ابتدای این مراسم قرائت زیارت عاشورا توسط حجت‌الاسلام محمدجواد صابریان، سپس سخنرانی حجت‌الاسلام نظری منفرد است  و پس از آن ذکر مصیبت توسط مداحان و در نتیجه سخنرانی حجت‌الاسلام انصاریان آغاز می‌شود.

 خبر ابتلای حجت‌الاسلام حسین انصاریان به بیماری کرونا روز 22 شهریور رسانه‌ای و پس بررسی‌های لازم در بیمارستان خاتم‌الانبیاء بستری شد. او پس از 10 روز بستری در بیمارستان، یکشنبه 30 شهریور از بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان خارج شد و بخش داخلی انتقال پیدا کرد. طبق گفته دکتر کولیوند، رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء بهبود روند درمانی او بسیار معجزه‌گونه بوده، او اعلام کرده است بهبود ایشان با توجه به سن و سالی که داشتند آن هم در این شرایط خاص، خیلی کم پیش می‌آید. او (چهارشنبه) 2 مهر از بیمارستان مرخص شد.

حجت الاسلام انصاریان ,

 

حجت الاسلام انصاریان ,

 

منبع:تسنیم


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین